Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Dündar’dan, Erdem’e iade-i ziyaret

07.01.2020 14:41 tarihinde yayınlandı 143 defa okundu 0 defa yorumlandı
Dündar’dan, Erdem’e iade-i ziyaret
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı makamında ağırlayan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, “Amacımız, yıllardır yapmış olduğumuz gibi Bursa’ya hizmet edebilmek. İyi ilişkilerle ve iş birliği içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.
 
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’e iade-i ziyarette bulundu. Halk Evi’nde gerçekleşen ziyarette Osmangazi Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Hüseyin Erdönmez, Cem Kürşad Hasanoğlu, Halil Döner ve Yunus Şahin ile Nilüfer Belediye Başkan Yardımcıları Dr. Sibel Özer, Osman Ayradilli, Zafer Yıldız, Remzi Çınar ile Engin Yener de hazır bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette her iki başkan da, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’e hayırlı olsun dileklerini ileten Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Yeni dönemde inşallah hep birlikte Osmangazi, Nilüfer ve Bursa için güzel işler yaparız” dedi.

Bursa’nın hızlı ve gelişen bir şehir olduğunu dile getiren Dündar, “Dolayısıyla büyüyen ve gelişen bir şehirde vatandaşın talepleri doğrultusunda ama planlar çerçevesinde büyümeyi hep birlikte gerçekleştirelim diyoruz. Planlı bir şekilde gidersek güzel bir şehir ortaya çıkmış olur ama kendi haline bırakırsak şehri hep birlikte harap etmiş oluruz. Bizlerin görevi bu gelişime yön vermektir” şeklinde konuştu. 

Ziyaretten dolayı onur duyduklarını ifade eden Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem de, belediyeler arasındaki ilişkilere büyük önem verdiklerini vurguladı. “İki komşu ilçeyiz ve birbirimize çok bağlıyız” diyen Başkan Turgay Erdem, konuşmasına şöyle devam etti: “Uzun yıllardır yerel yönetici olarak sizden faydalanacağımız, birlikte adım atacağımız çok şeyler olduğu kanaatindeyim. İlişkilerimiz çok yakın. Vatandaşlarımızın büyük bir kısmı sizde çalışırken bizde, bizde çalışırken de sizde konaklıyor. Yerel yöneticiler olarak amacımız onları mutlu etmek.”

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, “Bu çerçevede iş birliği içinde iyi işler yapacağımızı ümit ediyorum. Amacımız, yıllardır yapmış olduğumuz gibi Bursa’ya verimli bir şekilde hizmet edebilmek” şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda her iki başkan da, birbirlerine günün anısına hediye verdi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 20 milyon 956 bin 5888
5.934 vefat var, vaka 246.861 5452
Mimarlar soruyor: 'Yeşil mi Bu... 265
DSÖ: 'Koronavirüs aşısı 2021 o... 242
Hakkari'den acı haber! 230
Timsah turu zora soktu! 229
Kılıçdaroğlu yeniden başkan... 224
Lozan Antlaşması'nın 97. yılı 224
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv