Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

BUSADER'den "Engelsiz Park" yararına konser

08.01.2020 10:16 tarihinde yayınlandı 272 defa okundu 0 defa yorumlandı
BUSADER'den "Engelsiz Park" yararına konser
Bursa Sağlık ve Eğitim Gönüllüleri Derneği “BUSADER’in Merinos AKKM Orhangazi Salonu’nda Kayapa Özel Eğim ve Uygulama Okulu Engelsiz Parkı yararına düzenlediği özel gece BUSADER Başkanı Zerrin Özgüle’nin açılış konuşmasıyla başladı. 

Başkan Zerrin Özgüle; öncelikle bu anlamlı gecede bizleri yalnız bırakmadığınız, bu özel gecemizde yanımızda olduğunuz için hepinize teşekkür ederim.


BUSADER Başkanı Zerrin Özgüle

Dönemimizin en büyük kapasiteli projesini, çok keyifli ve başarılı bir şekilde tamamladık. Başta yönetim kurulu, çalışma kurulu, halkla ilişkiler komitesi, organizasyon komitesi ve tüm üyelerimize emekleri ve katkılarından dolayı teşekkür ederim dedi. 
 
BUSADER Başkanı Zerrin ÖZGÜLE geceye destek veren Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Başkan Vekili Fethi Yıldız, Bürotime SDF Ofis Sedef Sinoplu, Emine Örnek Koleji kurucusu Emine Örnek, Fayava Özel Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi OP. Dr. Fatma Akalp, Kent Vizyon Medya İletişim Pazarlama A.Ş. Satış Müdürü Oya Üsel, Uludağ Koleji Kurucusu Çetin Yıldırım, Şahinkaya Eğitim Kurumları Anaokul ve İlkokul Müdürü Zeynep Acarkal’a teşekkür ederek plaketlerini takdim etti. 
 
Bursa Sağlık ve Eğitim Gönüllüleri Derneği “BUSADER’in Merinos AKKM Orhangazi Salonu’nda Kayapa Özel Eğim ve Uygulama Okulu Engelsiz Parkı yararına düzenlediği özel gecede çok sayıda Bursalıyı bir araya getirdi. Gecede Şef Masis Aram Gözbek, yönetiminde “Boğaziçi Gençlik Korosu” sahne aldı. Koronun koristleri ile solistleri gecede gösterdikleri başarılı performansları ve kostümleri eşliğindeki koreogfrafileri ile konsere katılan tüm konuklara dolu dolu müzik ziyafeti yaşattılar. Konuklar son parçaya eşlik ederek Boğaziçi Gençlik Korosunu ayakta alkışladılar.
 
Konser sonunda BUSADER Başkanı Zerrin Özgüle Şef Masis Aram Gözbek, yönetiminde “Boğaziçi Gençlik Korosu” na da böylesine keyifli bir gece yaşattıkları için teşekkür ederek, geceden elde edilecek geliri Kayapa Özel Eğim ve Uygulama Okulu Engelsiz Parkı düzenlenmesinde harcanacağını söylediği gece son buldu.

 
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 20 milyon 956 bin 5888
5.934 vefat var, vaka 246.861 5452
Mimarlar soruyor: 'Yeşil mi Bu... 265
DSÖ: 'Koronavirüs aşısı 2021 o... 242
Hakkari'den acı haber! 230
Timsah turu zora soktu! 229
Kılıçdaroğlu yeniden başkan... 224
Lozan Antlaşması'nın 97. yılı 224
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv