Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Bursaspor Yönetimi'nden Büyükşehir'e ziyaret

13.06.2018 22:32 tarihinde yayınlandı 816 defa okundu 0 defa yorumlandı
Bursaspor Yönetimi'nden Büyükşehir'e ziyaret
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, geçtiğimiz günlerde yapılan olağan kongrede yeniden aynı göreve seçilen Bursaspor Başkanı Ali Ay ve yeni yönetim kurulu üyelerini ağırladı.
 
Yeni yönetimiyle birlikte Başkan Alinur Aktaş';ı ziyaret ederek istişarelerde bulunduklarını söyleyen Bursaspor Başkanı Ali Ay, Bursaspor ve stadyum konularında değerlendirme yaptıklarını, belli sonuçlara ulaştıklarını, konuya ilişkin kesin açıklamayı Ramazan Bayramı’nın ardından kamuoyu ile paylaşacaklarını söyledi.
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, genel kurulda güven tazeleyen Ali Ay ve ekibine başarılar diledi. Heyecanlı, demokratik ve yoğun katılımlı bir kongrenin ardından Ay';ın tekrar göreve seçildiğini belirten Başkan Alinur Aktaş, Büyükşehir Belediyesi olarak Bursaspor’a kanuni çerçevede ellerinden gelen yardımı yapmaya hazır olduklarını ifade etti. Bursaspor';un ‘Bursa için’ çok önemli bir marka olduğunu söyleyen Başkan Aktaş, yeni projelerin hayata geçirilmesi noktasında kolaylaştırıcı rol üstlenmek istediklerini vurguladı. Bursaspor';un şampiyonluktan bu yana yaşadığı süreçlerden ciddi dersler çıkardığına inandığını belirten Başkan Aktaş, "Yeni yönetim, ‘bundan sonra’ daha olumlu adımlar atmak için elinden gelen gayreti ortaya koyacaktır. Futbol üç ihtimalli oyundur. Ancak seyir sevgi yüksek, Türkiye';nin dördüncü büyük şehri olan Bursa’ya yakışır bir oyunun kurulması gerekir. Tüm taraftarların bu yönde beklentisi var” dedi. Yeni teknik direktör ile birlikte heyecanlı bir çalışmanın içerisine girildiğini gördüğünü anlatan Başkan Aktaş, “Bursa';nın tüm kesimlerinin el birliğiyle Bursaspor';a sahip çıkması, taraftarın her zaman takımın yanında yer alması gerekir" diye konuştu.
 
Konuşmalarından ardından Ali Ay, günün anısına Başkan Aktaş’a hediye takdim etti.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Tatil müzede güzel 590
İşte ZTK Çeyrek Final kuraları 579
Öfkeli ve hüzünlü şarkı sözler... 568
Fidanlar yeşil Bursa için topr... 561
Türkyılmaz'dan çocuklara buz p... 560
UNICEF'ten çocuklar için yardı... 556
Alışveriş çantaları Büyükşehir... 556
Okyanustan eve suyun serüveni 554
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv