Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Bursaspor'da Forma Göğüs sponsoru Tasarruf AŞ.

18.09.2020 23:41 tarihinde yayınlandı 230 defa okundu 0 defa yorumlandı
Bursaspor'da Forma Göğüs sponsoru Tasarruf AŞ.
Bursaspor Kulübü, forma göğüs sponsorluğu için Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde düzenlenen basın toplantısında Tasarruf A.Ş. ile resmi sözleşme imzaladı.
 
Sponsorluk toplantısına Başkan Erkan Kamat, Tasarruf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve basın mensupları katıldı.
 
Başkan Erkan Kamat yaptığı konuşmada “Bursaspor Kulübü'nün içinde bulunduğu durumlardan dolayı çok ciddi anlamda, hukukî, idarî ve mâlî çalışmalar yapıyoruz. Önemli mesailer harcıyoruz. Bu süreçte de hepsinin üstesinden gelmemiz gerekiyor. Sponsorluk anlamında da olumlu sonuçlar alıyoruz. Bu anlamda Bursaspor Kulübü olarak Tasarruf A.Ş. ile forma göğüs sponsorluğu anlaşması imzalamak için bir araya geldik. Türkiye’de ev ile araba kazandırmak için yatırım yapan şirket yeni forma sponsorumuz oldu. Bu çok önemli bir anlaşmadır. Bursaspor'un böyle cefakar ve fedakar gruplara, yatırımlara ihtiyacı var. Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman’ın Bursalı olması anlaşmamızda büyük etken oldu. Yeni anlaşmamız Bursaspor ile Tasarruf A.Ş.’ye hayırlı olsun. Tasarruf A.Ş. firması ile beraber hem kulübümüz başarı elde etsin hem de birbirimize uğur getirmemizi diliyorum" ifadelerini kullandı.
 
Tasarruf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman ise yaptığı konuşmada şunları kaydetti. “Türkiye’nin 6 şampiyon takımından biri olan ve ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Büyük Bursasporumuza süper lige çıkma yolunda Tasarruf A.Ş. olarak destek olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Yıl sonu itibariyle 4’ü Bursa’da olmak üzere 30 şube ile Tüm Türkiye’de tasarrufa dayalı finansman sektörünü geliştirmeye ve müşterilerimizi faiz ödemeden ev ve araç sahibi yapmaya devam edeceğiz. Bursaspor’un ülkemizin gururu olduğu efsane günlerine yeniden dönmesi için Tasarruf A.Ş. ailesi olarak yürekten destek veriyoruz. Bursasporumuzun bu zorlu sürecinde, taşın altına elini korkusuzca koyan Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna teşekkür ediyor, gönülden desteklediğimizi belirtmek istiyoruz. Takımlarına desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen büyük Bursaspor’un büyük taraftarına merhaba diyor. Zaferlere giden bu yolda onların yanında olduğumuzu ifade etmek istiyoruz” şeklinde ifade etti.

Öte yandan, Bursaspor Klübü Tozluk sponsoru Aroma firması ve Forma, şort ve su sponsoru da Erikli firması oldu.
Kaynak : https://www.bursaspor.org.tr/

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 42 milyon 810 bin 8915
9.799 vefat var, vaka 361.801 8050
Yıldırım’ın yeni yaşam alanı a... 281
Bursa'da taksi ve dolmuşa zam! 268
Nihat Özyardımcı Sigara Bırakm... 268
Tuzla'da tuzlama olmak... 265
Seyahatlerde HES Kodu uygulama... 250
Zorlu mücadele Nilüfer'in 245
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv