Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Bursa'nın tamamına doğal gaz konforu

07.06.2018 16:40 tarihinde yayınlandı 1284 defa okundu 0 defa yorumlandı
Bursa'nın tamamına doğal gaz konforu
Bilindiği üzere Bursa’nın dünya vitrininden inmeyen vizyonu ve hızla yükselişi bir takım hassasiyetleri de beraberinde getirmişti. Bunlardan birisi de çevreye olan duyarlılık ve hassasiyet. Bursa Valisi İzzettin Küçük katıldığı birçok programda çevre konusundaki hassasiyeti ve duyarlılıklarını dile getirmiş, bu çerçevede atılacak adımları kamuoyunun yakın zamanda göreceğini belirtmişti.
 
İşte bu adımlardan birisi Bursa’nın dağ ilçelerinin de çevre dostu doğalgaz ile buluşması oldu. Orhaneli, Keles, Büyükorhan ve Harmancık İlçelerinin doğalgaz arzını gerçekleştirmek üzere önümüzdeki aylarda start verilecek ve projenin tamamlanması ile Bursa’nın tamamı çevre dostu yakıta kavuşmuş olacak.
 
Konu hakkında görüşlerini aldığımız Bursa Valisi İzzettin Küçük: “Doğalgaz; çevreye saygılı, havayı kirletmeyen, doğaya zarar vermeyen, çevreci bir enerji kaynağıdır. Yeşiliyle nam salmış Bursa’ya baktığımızda tamamının doğalgaz konforu ile buluşması son derece elzem ve önem arz etmektedir. Vatandaşlarımızı bu konforlu yakıt ile buluşturacak olan projede başta dağıtım şirketi Bursagaz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.  

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Ay küçülüyor! 449
'Oyuncularımıza güveniyorum' 434
Spor Şenlikleri geleneksel oyu... 433
Turgay Erdem’den Rektör Kılavu... 430
İşsizlik rakamları açıklandı! 430
Engelli gençlere asker kınası ... 427
Ulaşım 19 Mayıs’ta ücretsiz! 413
Yeni doğan her yedi bebekten b... 409
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv