Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Burçların Efendisi Ocak ayı burç yorumları

Farid H.

31.12.2013 23:30 tarihinde yayınlandı 6013 defa okundu 0 defa yorumlandı
Burçların Efendisi Ocak ayı burç yorumları
KOÇ:
Yeni yılın ilk gününde gerçekleşecek yeni ay sizi daha sorumlu ve ilişkiler bakımından hassas kılıyor. Hedefleriniz, yapılması gereken işler ve sabır gerektiren durumlar var. Oğlak burcundaki gezegenler dikkat çekeceğinize ve işe ait konularda sorumluluklar yükleneceğinizi işaret ediyor. Mesleki ve özel hayatınızdaki ilişkilerinize biraz dikkat etmeli özen göstermelisiniz. Bu dönemde yeteneklerinizi ortaya koyup daha gayretli olmanız gerekiyor. Bu arada harcamalarınıza da dikkat edin.

BOĞA:
Oğlak burcunda ilerleyen gezegenler size canlılık ve kendinizi geliştirmeniz için fırsatlar sunmakta. Yabancılar ufuklarınızı genişletebilir, bu sayede yeni şeyler öğrenmeye istek kazanabilirsiniz. Düşüncelerinizi, bakış açınızı ve kendinizi geliştirmeniz yönünde motivasyonlar olacak. Fakat bu dönemde çalışma ortamınızdaki stresleri engelleyemiceğiniz için dengelemeye çalışmalısınız. Stres nedeniyle rahatsızlık yaşayabilirsiniz. Biraz kendinizle ilgilenebilir ve kişisel düşüncelerinizi harekete geçirmek için yeni adımlar atabilirsiniz bu dönemde.

İKİZLER:
Oğlak burcunda ilerleyen gezegenler pek huzur dolu olmayan bir atmosfer getiriyor. Sizi bağlayacak sorumluluklar veya yapmanız gereken işler yüzünden kendinizi sınırlandırılmış hissi yaşayabilirsiniz. Kriz ve endişe yaratacak durumlar olabilir. Ortaklıklı konular gündeminize gelebilir. Aşkta ve hayata yönelik keyif verecek abartılardan kaçınmanız ve kaynaklarınızı daha dengeli kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Kişilik çatışmalarınızdan uzak durmanız gereken bir dönemdesiniz. Bazı elinizde olmayan nedenlerle huzurunuz kaçabilir. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz bu dönemde.

YENGEÇ:
Karşıt burcunuzda ilerleyen Güneş geçtiğimiz Nisan’dan beri gündeminizde olan konulara şimdi daha farklı açıyla bağtığınızı gösteriyor.Yeni değerlendirmeler yapıyorsunuz. Koşulların değiştiği bir dönemdesiniz. Bugünlerde ilişkilerinize veya eşinize daha fazla önem vermeniz gerekiyor. Ailevi konularda sabırlı olmanız ve gereksiz tartışmalara girmemenizde fayda var. Fakat bazı karşıt fikirlerlede karşılaşmanız muhtemel. Maddi konulardaki beklentileriniz ve istikrarınız bu dönemde daha önemli görünüyor.

ASLAN:
Oğlak burcunda ilerleyen gezegenler zaman alan uğraşlara ve işinizle ilgili gelişmelere işaret ediyor. Rahat olduğunuzu söylemek zor. Yeni yılın ilk günündeki yeniay ile birlikte daha canlı ve girişken davranmak durumundasınız. Güçlü olmanız ve mücadele etmeniz söz konusu. Aynı zamanda sizi baskı altında bırakan, tartışma getiren durumlar da yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda ve özel hayatınızda daha sakin ve dengeli olmanız gerekiyor. Bu dönemde maddi açıdan daha özenli davranmanız gerekebilir.

BAŞAK:
Oğlak burcundaki gezegenler sizin burcunuzla uyumlu açılar kuruyor. Daha önce göstermiş olduğunuz çabaların sonuçlarını alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebilirsiniz. Hayata dair güzelliklere ve yaratıcı taraflarına yönelebilirsiniz. Aşkta ve size keyif veren konularda bazı eleştirler ve yeniden değerlendirmeniz gereken durumlar da yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizde kendinizi kasıp sıkmamalısınız. Gevşemeye çalışın. Harcamalarınızın arttığı bir dönemdesiniz, bu sebepten elinizdekileri daha kontrollü kullanmaya bakmalısınız.

TERAZİ:
Sizin için oldukça kritik gelişmelerin ve ani hareket etmenizin gerektiği bir dönem olacak. Burcunuzda ilerlemekte olan Mars, hareketli, mücadeleci ve hırslı olmanızı sağlıyor. Fakat kontrol edilmesi zor bir gezegen olduğundan dolayı hırslarınızı dengede tutmaya çalışmalısınız. İlişkilerinizde ve genel hayatınızın akışı içinde sağduyulu olmanız, sinirlenmemeniz, dengede kalmanız gerekiyor. Yine de evde daha fazla zaman geçirmeniz olası. Eve ait yapılması gerken işler ve sorumluluklar olabilir.

AKREP:
Oğlak burcunda ilerleyen gezegenler düşüncelerinizde sizi kararlı ve mücadeleci kılmakta. Yakın çevrenizde sizi zihinsel bakımdan meşgul eden ve sorumluluk yükleyen pek çok durum olabilir. Mesleki açıdan sözleşmeler ve yolculuklar üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Düşüncelerinizde daha gerçekçisiniz bu dönemde. Fakat evlilik gibi sizi bağlayan beraberlikler yüzünden bazı engeller olmasıda olası. Gizli kalmış olaylar yüzünden kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde dengeyi bulmanız gerekiyor.

YAY:
Oğlak burcunda ilerleyen gezegenler ve yeniyılın ilk gününde gerçekleşecek olan yeniay özellikle iş hayatınız ve paraya ait konulara önemli bir aktiflik getiriyor. Yeteneklerinizi kazanca çevirmeniz için daha fazla gayretli olacağınız günlerdesiniz. Harcamalarınızı da iyi yönetmeniz gerekiyor. Aynı zamanda iş ortamında somut konular üzerinde durmanız ve çaba sarfetmeniz gerekiyor. Maddi açıdan dengede kalmaya bakmalısınız.

OĞLAK:
Burcunuzda ilerlemekte olan gezegenler size daha yüksek farkındalık ve kararlılık sağlıyor. Kişisel girişimleriniz ve yeni başlangıçlarınız dikkat çekiyor. Güneş sayesinde daha gayretli ve mücadelecisiniz bu dönemde. Fakat 1 Ocak tarihinde yeniayın zorlayıcı açıları yoğun baskı altında olabileceğinizi anlatıyor. İşle ilgili ortaklıklara, evlilik hayatınıza daha sakin yaklaşmalısınız. Pek çok konuda girişimci olabilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz konular üzerine yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.

KOVA:
Daha pozitif olmaya çalışmanız gereken bir dönemdesiniz. Bazı bitişlerin ve sonlanmaların söz konusu olacağı fakat öte yandan da artık bir anlamı kalmamış durumlardan kurtulmaktasınız. Başlarda kayıp gibi görünse de, rahatlayabilirsiniz. Elde olmayan sebepler, gizli kalmış olaylar bağlayıcı olabilir. Aşk ve hayatın güzel taraflarını görmek konusunda daha sabırlı olmanız gerekiyor. Toprağa, eve ve ailenize ilişkin konular üzerinde de durabilceğiniz bir dönemdesiniz.

BALIK:
Oğlak burcunda ilerleyen gezegenler gelecek yönünde yeniden plan yapmanız ve ciddi düşünmeniz gerektiğini vurguluyor sizin için. Ön plandaki düşünceleriniz değişirken tekrar gözden geçirmek durumundasınız. Geleceğe ait fikirlerinizde olumlu olmaya çalışmalısınız. Fakat bu dönemde eşinizin ve ya ortağınızın maddi konulara ait durumlarında daha fazla gayretli olabilirsiniz. Fazla riskli işlere girmemeye özen göstermelisiniz. Düşüncelerinizi sakinleştirmek ve somut konular üzerinde durmaya çaba göstermelisiniz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 42 milyon 810 bin 8918
9.799 vefat var, vaka 361.801 8056
Yıldırım’ın yeni yaşam alanı a... 288
Bursa'da taksi ve dolmuşa zam! 270
Nihat Özyardımcı Sigara Bırakm... 268
Tuzla'da tuzlama olmak... 267
Seyahatlerde HES Kodu uygulama... 251
Zorlu mücadele Nilüfer'in 245
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv