Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Burçların Efendisi'nden Kasım ayı burç yorumları

Farid H.

03.11.2013 23:30 tarihinde yayınlandı 6020 defa okundu 0 defa yorumlandı
Burçların Efendisi'nden Kasım ayı burç yorumları

Değerli okurlarım. Ayın başı olması nedeniyle bu hafta sizlere yıldız haritasından Kasım ayının genel görünümünün yorumunu yaptım..Kasım ayının zorlu mesajlarını okuyunuz.


Koç Burcu Kasım Falı
 
Diğer gezegenlerle olumlu bir dizilimde olan yönetici gezegeniniz Mars'ın yoğun etkisini hissedeceksiniz. Bu ay Yengeç burcundaki Jüpiter Dördüncü Evinizde, Akrep burcundaki Satürn ise Sekizinci Evinizdedir. Bu dönemde az parayla birçok işi halledebilirsiniz. Ayın 19'undan itibaren ucuzlukları takip edebilir, hediyelerinizi alabilirsiniz.
İlişkiler
Merkür'ün ters hareketi ilişkilerinizi de etkiliyor. İletişim gezegeninin bu hareketinden doğan yanlış anlaşılmaları ayın 10'undan itibaren düzeltmeye başlayacaksınız. Aileniz, dostlarınız ve iş arkadaşlarınızla aranız yeniden ısınacak. Şansınız ve olumlu sözleriniz sayesinde ortam yumuşayacak. Özellikle patronunuzla konuşurken çok dikkatli olun.
Para ve Başarı
Ayın 3'ünde Yeni Ay/Güneş tutulması Akrep burcunda, ayın 17'sinde Dolunay Boğa burcundadır. Bu durum para işlerinizi olumlu etkiliyor. Siz ya da partneriniz zam ya da ikramiye alacaksınız. Ailenizden biri size bir hediye verecek. Tasarruf etmeye devam edin. Kredi almamaya çalışın çünkü ödeme güçlüğü çekebilirsiniz.
Gezegensel Tehlikeli Durumlar
Uranüs burcunuza giriş yapıyor. Plüton ise Oğlak burcunda, Onuncu Evinizde. Bu iki gezegen kusursuz bir dizilim içinde. Ay ortasında iş yerinizde sıkıntılar olabilir ancak önceki sorunlar kadar ciddi bir şey olmayacak. Gelecek açısından iyi olabilecek haberler bile alabilirsiniz.
Umut Vaat Eden Günler
2, 10, 12, 14, 18, 19, 22, 24
Sıkıntılı Günler
1,5, 7, 9, 13,21,28

Boğa Burcu Kasım Falı
Gülümseyin! Ayın 17'sinde Dolunayın burcunuza girmesiyle bütün gözler üstünüzde olacak. Kendinizi biraz da olsa şımartabilirsiniz. Tatil için kıyafetler alabilir, masaj yaptırabilir, sanat müzesine gidebilirsiniz. Diğer yandan, bulunduğunuz yeri ve neler başardığınızı gözden geçirmek için çok uygun bir dönemdesiniz. Önünüzdeki altı ay boyunca neler yapacağınızı da bu dönemde planlayabilirsiniz.
İlişkiler
3 Kasım'da Yeni Ay/Güneş tutulması Yedinci Evinizdedir. ilişkileriniz önem kazanıyor. Partnerinize ve diğer sevdiklerinize daha çok zaman ayırmak isteyeceksiniz. Ayın 15'inde bir sürpriz yapıp en sevdiğiniz kişiyi yemeğe götürebilirsiniz. Bu tutulma, Merkür ayın 10'unda kesin dönüşünü yaptıktan bir süre sonra, nişan ya da düğüne işaret eder.
Para ve Başarı
Venüs Yay burcuna, Sekizinci Evinize geçerken kasım ayının ilk dört günü para akışı sizden yana olacaktır. Venüs Oğlak burcuna girdiğindeyse internette hediye alışverişi yapacağınız uygun bir yer bulacaksınız. Alışveriş için en uygun zaman 23 Kasım'dır çünkü o gün cimriliğiniz üstünüzde olacak. Ayın 28'inde alışveriş yapmanızı tavsiye etmeyiz.
Gezegensel Tehlikeli Durumlar
1 Kasım'da Uranüs Koç burcunda, On ikinci Evinizde, Plüton Oğlak burcunda, Dokuzuncu Evinizdedir. Bu gezegenler tam bir dizilim içine gireceklerdir. Diğer gezegensel etkilerle beraber, bu dizilim, uzaktaki birini merak etmenize sebep olabilir. Ancak kasımın ilk iki haftası seyahat etmenizi tavsiye etmeyiz.
Umut Vaat Eden Günler
2, 6, 11, 12, 15, 20, 22, 26
Sıkıntılı Günler
1,7, 9, 13,21,28, 30

İkizler Burcu Kasım Falı
Genel anlamda hayat, yönetici gezegeniniz Merkür ayın 10'unda normal hareketine dönünce eski akışına devam edecek. Geçmişe nazaran bilgi edinmeniz daha kolay olacak. Projeler hız kazanacak ve ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabileceksiniz. Kasım ayının son haftası, size beklediğiniz haberleri getirebilir ve, bu günler aynı zamanda pazarlık usulü anlaşmalar içi şanslı bir zaman olabilir.
İlişkiler
Venüs, Yay burcuna, Yedinci Evinize geçişini tamamlıyor. Bu ayın ilk dört günü kendinizi kalabalık ortamlarda bulmaya hazırlıklı olun. Özellikle sevdiklerinizle baş başa zaman geçirin ve sizin için ne kadar önemli olduklarını onlara söyleyin. Kasım ayının sonlarında, Merkür ayın 10'unda normal hareketine döndükten sonra her türlü yanlış anlamaların kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz.
Para ve Başarı
Yeni Ay ve 3 Kasım'daki Güneş tutulması, Akrep burcunu, Altıncı Evinizi etkileyecek. Kariyerinize daha fazla önem vereceğiniz 12 aylık bir döneme gireceksiniz. Bazen iş yükünüz ağır olacak ve sınırlarınızı zorlayacak şekilde gayret sarf edeceksiniz. Bu durum, sağlıklı yaşam konusunu gündeminize almanızı ve beslenmenize dikkat etmenizi, düzenli egzersiz yapmanızı ve kendinize dinlenme olanakları yaratmanızı sağlayabilir. Bu tutulma bazı İkizler için yeni bir iş fırsatı da doğurabilir.
Gezegensel Tehlikeli Durumlar
Koç burcunu, On Birinci Evinizi etkileyen Uranüs ve Oğlak burcunu, Sekizinci Evinizi etkileyen Plüton, ayın 1'inde yılın en son dizilişini oluşturacaklar. Bu etkiyi ayın ortasında Oğlak burcundaki Venüs her iki gezegenle çakıştığında hissedeceksiniz. Bunu bütçenizi aklınızda tutmanız ve kontrollü harcama yapmanız için hatırlatıcı olarak değerlendirin.
Umut Vaat Eden Günler
10, 12, 18,22, 24, 28, 29
Sıkıntılı Günler
1,5,7, 9, 13, 16,21

Yengeç Burcu Kasım Falı
3 Kasım'da Akrep burcundaki, Beşinci Evinizdeki Güneş tutulması ile Yeni Ay ve 17 Kasım'da Boğa burcundaki, On Birinci Evinizdeki Dolunay sayesinde sosyal hayatınız hareketlenecek. Sizinle görüşmek isteyen arkadaşlarınızın tümüne zaman ayırmanız zor olacak. Bir arkadaşınızın arkadaşıyla romantik bir ilişki yaşayabilirsiniz.
İlişkiler
Ayın 5'inden itibaren Oğlak burcuna, Yedinci Evinize giren Venüs'ün etkisiyle bir yakınınızla ilişkiniz kafanızı karıştıracak. Yaşama sevinciyle ruhunuzu aydınlatan bu kişiden çok şey öğrenebilirsiniz ancak ilişkinizde gelgitler yaşanacak. Başkasına boyun eğmektense kendi yargılarınıza göre hareket etmeniz en doğrusu olacaktır.
Para ve Başarı
Tatil döneminde ucuzluğa denk gelebilirsiniz. Ayın 3'ündeki olumlu gezegen dizilimlerinden faydalanarak alışverişe çıkabilir, ayın 19'unda internetten alışveriş yapabilirsiniz. 13, 24 ve 28'inde alışverişten uzak durun.
Gezegensel Tehlikeli Durumlar
1 Kasım'da Uranüs ve Plüton aynı hizaya geliyor. Bunun etkisini ilerleyen günlerde göreceksiniz. Eskisi gibi yine huysuz,geçimsiz insanlardan uzak durun. Huzur ve sakinlik varken kendinizi tartışmaların içine atmayın. Bu dönem size uzlaşmayı öğretecektir.
Umut Vaat Eden Günler
3, 6, 11, 12, 15, 20, 26, 30
Sıkıntılı Günler
1,5,7, 9, 13,21,28

Aslan Burcu Kasım Falı
3 Kasım'da, Akrep burcundaki, Dördüncü Evinizdeki Güneş tutulması sırasında zamanınızı evde geçirmek, aile yemekleri düzenlemek, dostlarınızla olmak isteyeceksiniz. Bunun için Merkür'ün Akrep burcuna girdiği ayın 10'undan sonra bir tarih belirleyin.
İlişkiler
Bu ay ailenizle ilişkilerinizde gerginlikler yaşanacak. Aynı zamanda ayın ilk dört günü Yay burcundaki Venüs'ün ve son ayın 21'inden sonra Güneş'in de etkisiyle sosyal hayatınız hareketlenecek. Ayın 10'undan sonra Merkür'ün girmesiyle aile ilişkileriniz düzene girecek. Önceki üç-dört hafta boyunca meydana gelen yanlış anlaşılmaları düzeltmek için fırsat bulacaksınız.
Para ve Başarı
Mars Başak burcunda, İkinci Evinizdeyken bütçenizi kontrol etmeye devam edin. Aşırı harcama yapmak isteyebilirsin! Merkür'ün ters hareketi sırasında alışveriş yaparken dikkatli olmaya çalışın, iadesinde sorun çıkmayacak ürünler alın. Oğlak burcundaki, Altıncı Evinizdeki Venüs, ayın 5'inden itibare iş hayatınızı olumlu etkileyecek. Ancak çevrenizdekilere fazla güvenmeyin. Ayın 17'sinde Boğa burcundaki, Onuncu Evimdeki Dolunay iş yerinde gerginlikler yaratabilir.
Gezegensel Tehlikeli Durumlar
1 Kasım'da Koç burcundaki Uranüs ve Oğlak burcundaki Plüton çakışıyor ve bütün bir ay bu çakışmadan etkileniyor. Kasım ayında seyahat etmekten kaçınmalısınız. Yasal konulardan ve iş toplantılarından da uzak durmalısınız.
Umut Vaat Eden Günler
10, 12, 14, 18, 22, 24, 29
Sıkıntılı Günler
1,7, 9, 13, 16,21,28

Başak Burcu Kasım Falı
13 Kasım'da Akrep burcunda Güneş tutulması ve 17 Kasım'da Boğa burcunda Dolunay olacaktır. Bu dönemde enerjik hissedeceksiniz. Seyahate çıkabilir, hafta sonları tatile gidebilir, kurslara katılabilirsiniz.
İlişkiler
Merkür Akrep burcunda, Üçüncü Evinizdedir. Bu ay komşularınız ve akrabalarınız hayatınızda önemli bir rol alacak, etkilerini 10'undan sonra doğrudan hissedebilirsiniz. Son haftalarda ihmal ettiğiniz kişilerle irtibata geçebilir, yanlış anlamaları düzeltmek için girişimde bulunabilirsiniz. Ayın 12 sinde bir arkadaşınızdan yardım alacak, ayın 25'inde eski bir tanıdığınızdan haber duyacaksınız.
Para ve Başarı
Kasım'ın ilk dokuz günü alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Merkür'ün etkisiyle alışverişiniz sırasında uygun fiyatlı ve farklı ürünler keşfedebilirsiniz. Ayın 8'i ile başlayan süreçte, alışveriş konusunda en şanslı olacağınız zaman ayın 27'sidir.
Gezegensel Tehlikeli Durumlar
1 Kasım'da Koç burcundaki, Sekizinci Evinizdeki Uranüs ve Oğlak burcundaki, Beşinci Evinizdeki Plüton bu yıl son kez aynı hizaya geliyor. Çocuklarınızın harcamaları artabilir. Sevgiliniz varsa mali bilgilerinizi ona vermemenizi öneririz.
Umut Vaat Eden Günler
2, 11, 12, 20, 26, 27, 29, 30
Sıkıntılı Günler
1,5,7, 9, 13,21,23, 28
 
Terazi Burcu Kasım Falı
10 Kasım'da Merkür'ün ters hareketi sona eriyor. Bunda sonra istediğiniz bilgiye kolayca ulaşabileceksiniz çünkü iletişim kanallarınız açılacak. Geçmişte yaşadığınız yanlış anlaşılmaları düzelteceksiniz. Ay ortasında ve sonunda, beklediğiniz iyi haberleri alacaksınız.
İlişkiler
Bu ay kimse karşınızda duramayacak. Detaylı sorular sorabilir, cevap almak için ısrar edebilirsiniz. 6, 9, 23 ve 25 Kasım'da size verilen sözlere dikkat edin. Gerçekleri çarpıtabilirler ve duymak istediklerinizi söyleyebilirler.
Para ve Başarı
Ayın 3'ünde Güneş tutulması Akrep burcunda, İkinci Evinde ve 17'sinde Dolunay Boğa burcunda, Sekizinci Evinizdedir. Para konuları önem kazanıyor. Ay enerjisi size beklenmedik bir para getirebilir. Miras ya da sigortadan para alabilirsiniz. Bu evinizin sigortasını da yaptırmalısınız.
Gezegensel Tehlikeli Durumlar
1 Kasım'da Koç burcundaki Uranüs ve Oğlak burcundaki Plüton aynı hizaya geliyor. Yine Oğlak burcundaki Venüs'ün bu iki gezegenle teması, 13 ve 16 Kasım'da akrabalarınızla sorunlar yaşamanıza yol açabilir. Para konusunda tartışmalar yaşayabilir ya da bir akrabanızın sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Çevrenizden yardım istemekten çekinmeyin.
Umut Vaat Eden Günler
10, 11, 12, 14, 18, 20, 22, 24
Sıkıntılı Günler
1,5, 7, 9, 13, 16,21,28
 
Akrep Burcu Kasım Falı
3 Kasım'da Yeni Ay burcunuzdadır. Bunu evrenin size bir hediyesi olarak algılayın. Yeni yollar çizeceksiniz. Geleceğe daha güvenle bakacaksınız. Merkür ters hareketini tamamlayıp ayın 10'unda normal seyrine dönene kadar amaçlarınızı belirleyin.
İlişkiler
Ayın 17'sinde Dolunay Boğa burcunda, Yedinci Evinizde dir. Tutku dolu günlerinizin merkezinde insanlar olacak. Çevrenizden alacağınız destekle geleceğe sağlam adımlarla ilerleyeceksiniz. Dolunayda bazı Akrepler yeni bir ilişkiye başlayabilir, bazıları nişanlanabilir. Çiftler arasında bağlar kuvvetlenecektir.
Para ve Başarı
4 Kasım'da Venüs Yay burcunda, İkinci Evinizdedir. Onu 21'inde Güneş izleyecektir. Bu iki gezegenin etkisiyle bu ay elinize fazladan para geçmese de ay sonunda gelirinizde artış olacaktır. Harcama yapmak için de uygun bir ay değil, özellikle ayın 24'ünde alışverişe çıkmayın.
Gezegensel Tehlikeli Durumlar
1 Kasım'da Uranüs ve Plüton son kez aynı hizaya geliyor. Bu dizilimin etkisini ay ortasında göreceksiniz. İş yerinde iletişim bozuklukları olabilir. Aracınız tamire gidebilir.
Umut Vaat Eden Günler
2,3, 11, 12, 15,20, 22, 30
Sıkıntılı Günler
1,7, 9, 13, 16,21,23
 
Yay Burcu Kasım Falı
3 Kasım'da Yeni Ay/Ay tutulması Akrep burcunda, On İkinci Evinizdedir. Evren size bir hediye sunuyor. Kendinize önem vermeniz gerektiğini hatırlatıyor. Bu ay, ev ve iş arasındaki dengeyi kuracaksınız. Ay enerjisiyle spora başlayabilir, diyet yapabilirsiniz.
İlişkiler 4 Kasım'da Venüs burcunuza giriyor. 21'inde ise Güneş burcunuzda olacaktır. Dostlarınız, iş arkadaşlarınız, aileniz ve komşularınızla ilişkileriniz canlanıyor. İyimser tavırlarınızla çevrenize ışık saçacaksınız.
Para ve Başarı
Mars Balık burcunda, Onuncu Evinizde ve 17 Kasım'da Dolunay Boğa burcunda, Altıncı Evinizdeyken iş hayatınız hareketleniyor. Bu ikili etkiyle mesleğiniz önem kazanacak, iş yerinde olumlu etki bırakacak, terfi edeceksiniz. Övgüler alacaksınız. Ne kadar çalışırsanız, o kadar çok kazanırsınız. 23 Kasım'da ucuzluktan faydalanabilirsiniz.
Gezegensel Tehlikeli Durumlar
1 Kasım'da Koç burcundaki Uranüs ve Oğlak burcundaki Plüton, bu yıl için son kez aynı hizaya geliyor. Bu ay para konuları gündeme gelecek. Ay ortasında beklenmedik harcamalar çıkacak. Yatırımlar konusunda dikkatli olun.
Umut Vaat Eden Günler
6, 10, 12, 14, 18, 22, 24, 29
Sıkıntılı Günler
1,5, 7, 9, 13, 16,21,28
 
Oğlak Burcu Kasım Falı
Mars Başak burcunda, Dokuzuncu Evinizdedir. Bilginizi artırma isteği duyacaksınız. Uzaktaki tanıdıklarınızla ve eşinizin ailesiyle görüşeceksiniz. Bilgi edinmek için sorular soracak, internetten ve kitaplardan yeni şeyler öğreneceksiniz.
İlişkiler 3 Kasım'da Güneş tutulması Akrep burcunda, On Birinci Evinizdedir. Tatil havasına giriyorsunuz. 17'sinde Dolunay Boğa burcunda, Beşinci Evinizdedir. Sosyal hayatınız hareketlenecek, yeni insanlar tanıyacaksınız. Bir ilişkiniz varsa ayın 10'unda dönüm noktası yaşayacaksınız. Ay enerjisi romantik duygularınızı canlandıracak.
Para ve Başarı
Bu ay sosyal ve iş hayatınızda birçok ilişki kuracaksınız. Ayın son haftasında verimli bir toplantı geçireceksiniz. Merkür ters hareketindeyken alışverişe çıkın. Ucuzluktan faydalanabilir, gözlerden kaçmış iyi ürünler bulabilirsiniz.
Gezegensel Tehlikeli Durumlar
Ayın 5'inde burcunuzda bulunacak Venüs'ün etkisiyle cazibeniz artacak. Ancak aynı zamanda aile içi tartışmalar da yaşanacak. Ayın 1 'inde Uranüs ve Plüton aynı hizaya geldiğinde iletişim kurmakta zorlanacak, ayın ortasında bu etkiden kurtulacaksınız.
Umut Vaat Eden Günler
6, 11, 12, 15, 20, 22, 26
Sıkıntılı Günler
1,7, 9, 13,21,28
 
Kova Burcu Kasım Falı
Ayın 17'sinde Dolunay Boğa burcunda, Dördüncü Evinizdedir. Ay enerjisiyle forma gireceksiniz, aileniz ve dostlarınızla tatil planları yapacaksınız. Evinizi yeniden dekore edebilir, yatak odası ve banyo için aksesuarlar alabilirsiniz.
İlişkiler Bu ay ilişkileriniz neşeli geçecek. 24'ünde duyduğunuz her şeye inanmayın. Ay ortasında bir aile sırrını öğrenebilirsiniz. Yeni bir ilişki için uygun bir dönemde değilsiniz. Kasım başında ve sonunda dostlarınızla bir araya geleceksiniz.
Para ve Başarı
3'ünde Güneş tutulması Akrep burcunda, güneş Onuncu Evinizdedir. Aileniz gibi işiniz de olumlu yönde etkilenecek. Merkür'ün Akrep burcuna döneceği ayın 10'undan önce ve sonra, mesai saatlerinizde rahatlama olacak. Yöneticinizi etkiniz altına alma fırsatı bulacaksınız. Ay sonunda geleceğinizle ilgili haberler alacaksınız. Mars'ın Başak burcuna geçmesiyle birlikte Güneş Sekizinci Evdedir. Finansal anlamda fırsatlar yakalayacaksınız, ikramiye ya da zam alabilirsiniz.
Gezegensel Tehlikeli Durumlar
1 Kasım'da Koç burcundaki Uranüs ve Oğlak burcundaki Plüton aynı hizaya geliyor. Bir akrabanızın yardıma ihtiyacı olabilir. Komşularınız ya da kardeşinizle çatışabilirsiniz. Dikkatli araba kullanın.
Umut Vaat Eden Günler
10, 11, 14, 18, 20, 22, 24, 27, 29
Sıkıntılı Günler
1,5,7, 8, 9, 13,21,28
 
Balık Burcu Kasım Falı
3 Kasım'da Güneş tutulması Akrep burcunda, 17'sinde Dolunay Boğa burcundadır. Tüm bunların etkisi Üçüncü ve Dokuzuncu Evinizde görünecek, tatil yapmak ya da ailenizi ziyaret etmek için uygun bir dönem. 10'undan sonra Merkür Akrep burcuna yöneliyor. Günlük hayatın koşuşturmacası içinde birçok insanla tanışabilirsiniz.
İlişkiler
Tatil döneminde popülerliğiniz artacak. 5'inde Venüs Oğlak burcuna, On Birinci Evinize giriyor. Arkadaşlarınızla görüşecek, davetler vereceksiniz. Ancak bütçenizi kontrol edin, bütün bunlar pahalıya mal olabilir. Ay sonunda bir arkadaşınızın arkadaşıyla aranızda etkileşim olabilir.
Para ve Başarı
Kasım başında Venüs'ün Yay burcunda, Onuncu Evinizde olmasıyla uzak görüşlülüğünüz devam edecek. 21'inde ise Güneş'in Yay burcuna girmesiyle olumlu havanız devam edecek. Bu etkilerle patronunuzu etkileyecek, gelirinizi artıracaksınız. Akıllıca konuşmaya dikkat edin. Mars'ın Akrep burcuna girmesiyle sonradan pişman olacağınız sözler sarf edebilirsiniz.
Gezegensel Tehlikeli Durumlar
Bu ay Koç burcundaki Uranüs ve Oğlak burcundaki Plüton çakışıyor. Bu çakışmanın etkilerini bir ay sonra göreceksiniz. Siz yine de bütün arkadaşlarınızın sizin iyiliğinizi düşündüğünü sanmayın.
Umut Vaat Eden Günler
2, 10, 11, 12, 15, 20, 26, 30
Sıkıntılı Günler
1,5,7, 9, 13, 19,21,28

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 42 milyon 810 bin 8918
9.799 vefat var, vaka 361.801 8056
Yıldırım’ın yeni yaşam alanı a... 288
Bursa'da taksi ve dolmuşa zam! 270
Nihat Özyardımcı Sigara Bırakm... 268
Tuzla'da tuzlama olmak... 267
Seyahatlerde HES Kodu uygulama... 251
Zorlu mücadele Nilüfer'in 245
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv