Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Burçların Efendisi Aralık ayı burç yorumları

Farid H.

01.12.2013 23:30 tarihinde yayınlandı 5980 defa okundu 0 defa yorumlandı
Burçların Efendisi Aralık ayı burç yorumları
KOÇ BURCU:
Yılı kapatmaya yaklaştığımız bu ayda, zihniniz pek çok konu ile meşgul olacağa benzer. Zaman zaman üçe beşe bölünüp, apayrı alanlarda olan biteni organize edip, her şeye yetişmeye çalışmak isteyebilirsiniz. Rahat olun. Her şeyin bir sırası var. Önceliklerinizi doğru belirlediğiniz ve zamanınızı buna göre organize ettiğiniz zaman her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.
Ay başlarken eşinizin, iş ortağınızın veya iş arkadaşlarınızın yardımına koşmanız gerekebilir. Vereceğiniz destek, yanınızdaki kişiyi güçlendirirken sizlere de somut faydalar elde etmeniz için ışık tutacaktır.
Bir yandan uzak mesafeler içeren seyahatler organize etmek, uluslararası ilişkiler içeren işlere girişmek, eğitim programlarına başvuru yapmak, eğitim organize etmek veya vermek gibi gündemleriniz olabilir. Bu konularda sürprizlere açık olmalısınız. Beklemediğiniz bir anda, beklemediğiniz yerden gelecek bir teklif veya bir düşüncenin ifade edilmesi sizlere yeni ve hayırlı kapılar açıyor olabilir. Yeni olan, ilerici olan ve sizleri özgürleştiren etkileri hissettiğiniz an yapmanız gereken üzerine gitmek ve işe koyulmaya kendinizi motive etmek olmalı.
Bu ay profesyonel hayatınızla ilgili içinizi ferahlatacak etkiler olabilir. Ancak bu etkiler birinin bir şey yapması kaynaklı değil, sizin olaylara bakış açınızı değiştirmeniz ile ortaya çıkacaktır. Bazı şeyleri fazlaca kişisel alıp, gereksiz yere büyütüyor olma ihtimalinize dikkat. Yaşadığınız yavaşlık veya bürokrasi kaynaklı zaman harcamalarını başarısızlık gibi algılamayın. Doğru zamanda, doğru yerde olmanız için bazı şeylerin olgunlaşması gerekiyor sadece. Zaman kaybetmiyor, aksine sağlam adımlar atmak için güçleniyorsunuz.
Yazmak, konuşmacılık, yayıncılık gibi temalarda destek gördüğünüz bu ayda, yaptığınız her şeyi büyük kitlelere ulaştırmak için her türlü yayın organını kullanmaya çalışmanızda fayda var. Bu sayede kalıcılık ve bolluk elde edebilirsiniz.
Kariyeriniz dolayısıyla kazançlarınızda beklediğiniz artışları alabilmek için yol haritanızı çizmeli ve yılın ilk aylarında bu yol haritası doğrultusunda aksiyonlarınızı almalısınız. Sabırsızlık ile hareket etmeyin. Mevcut pozisyonunuza dair hakkınızı almak için kararlı olduğunuz ifade etmek ve düzenli görüşmeler yapmak faydalı olacaktır.
 
BOĞA BURCU:
Her ne yapıyor olursanız olun, keyifli vakit geçirmek ve dinlenmek için de çaba göstermeyi ihmal etmeyin.
Ay başlarken, geçtiğimiz ay oluşan romantik etkileşimlerin halen devam ettiğini söylemek istiyorum. Bekar Boğaların yüzünü güldürebilecek olan bu durum, hayatınızdaki diğer temalara vakit ayırmanıza engel olmasın. Vakit ayırmanız gereken önemli bir tema, finansal konularda sizi destekleyecek dış kaynaklara yönelmek olmalı. Tazminat, komisyon, kredi, miras gibi dış kaynaklardan gelen gelirler ile ilgili meselelerinize dair başlangıçları yapmak için doru bir ay! Dışarıdan gelen kaynakları sadece yukarıda sıraladığım finansal araçlar olarak düşünmeyin. Eşinizin gelirindeki artış, aileniz yolu ile gelen kazançlarınız, sizin hakkınızda konuşarak sizin reklamınızı yapıp, dolaylı yoldan sizin kazançlarınızı artıran kişiler, başkalarının yeteneklerini sizin için kullanması ve bu yolla rahatlamanız gibi çeşitli örnekler saymak mümkün. Farkındaysanız ortak noktaları, sizin kendi çabanız haricinde oluşan kaynaklar olması ve sizleri desteklemesi.
Başkalarının yeteneklerini satmak, başkalarının kaynaklarını arttırmak gibi konularda uğraşları olan Boğalar için de yılın önemli bir zamanı geliş bulunuyor. Eğer bu konularda bir mesleğiniz var ise veya kafanızda bu konularda girişimler başlatmak var ise işte bu ay şanslı ayınız. Sürprizlere açık olmalı, harekete geçmeli ve evrenin size sunacaklarına çanak tutmalısınız.
Bu ay günlük işlerinizde yaşamanız muhtemel olan aksaklıkları çözmek için tatlı dil ve yapıcı bir tavır işleri kolaylaştıracaktır. Zaman zaman sabrınız taşsa da ani çıkışlar yapmaktan kaçınmalı ve huzuru korumayı hedeflemelisiniz.
Yıl kapanmadan, gelirleriniz tarafında gelişmeler yaşamanız mümkün. Hakkınızı almak için iletişimi başlatan siz olmalısınız. Erken diye düşünmeyin. Bugünden başlayarak yapacağınız atılımlar, önümüzdeki dönemde kalıcı ve bereketli meyveler getirebilir. Akarken doldurma rüzgarlarını kaçırmayın.
  
İKİZLER BURCU: 
Neredeyse her hafta bambaşka gündemler ile uğraşıyor olmanız muhtemel. Ayın hemen başında geçen ayda da bahsettiğim günlük rutinler, sağlık ve evcil hayvanlar konularında son düzenlemeleri yapıp bitirmek için uygun günlerde olacaksınız. Sonrasından zihninizin büyük bir bölümünü ilişkiler işgal etmeye başlayacak. Belki mevcut ilişkideki sizi sıkan durumlar veya özgürlük ihtiyacınıza cevap alamamanız, belki de bir ilişki içerisinde bulunmamanın hissettirdiği kafa karışıklığı… Bu ay ilişkisi olan İkizler burcu okuyucularımın, özgürlük ihtiyaçlarını partnerlerine daha net anlatması, ilişkilerinizin sağlığı açısından faydalı olacaktır. Eleştirel, olumsuz bir tavır yerine, pozitif ve çözmeye niyet emiş bir tavır ile konuşmak sizleri dilediğiniz noktaya getirebilir. Bu ay ilişkinize yeniden canlılık katmak ve heyecanınızı alevlendirmek sizlerin elinde. Problemleri çözüp, bir de üzerine yeniden canlanmaktan daha güzeli var mı? Bekar İkizler burcu okuyucularımın ise, ayın ilk günlerinde kafa karışıklıklarından kurtulmak için dışarılarda olup eğlenceli sohbetlere katılmaları faydalı olabilir. Bu ortamlarda romantik etkileşimler oluşma ihtimali oldukça yüksek. Hayatınıza güzel, şık, bakmaya doyamayacağınız birileri giriyor olabilir.
Bu ay burcunuzda oluşacak dolunay döneminden sonraki iki haftalık süreçte, sizler için önemli kararlar almak, hayatınıza dair değişiklikler yapmak ve elinizdekileri tamamlayıp, kendinizi yeniye açmak temalarına odaklanın. Bu dönemde alacağınız aksiyonlar, hayatınıza beklemediğiniz bir sağlamlık ve bolluk getirebilir. Halen maddi varlıklar ve kazançlarınız tarafında sizlere ışık veren Jüpiter,  geri hareket ettiği için somut sonuçları hemen alamayabilirsiniz. Bu nedenle umudunuzu canlı tutun ve daha fazla olanı hedefleyin.
Yaratıcılığınızın artacağı bu güzel ayı, sahneler, sunumlar, eğlence, insanları eğlendirme, sanatsal çalışmalar için değerlendirmelisiniz. Merkez sahnede spot ışıklarının altına çıkmaya gönüllü olmalı, her türlü ortamda o canlı ve iletişim gücü ile etkileyen kişiliğinizi öne çıkarmaktan çekinmeyiniz
 
YENGEÇ BURCU:
Geçtiğimiz ay bol bol dışarılarda kaldık, konuştuk, eğlendik, yorulduk…. Şimdi kendimizi tekrardan sıcak yuvamızda arındırma zamanı gelmiş bulunuyor.
Bu huzur bulmak için kendinizi toplamalı, günlük yaşantınıza sakin bir düzen vermelisiniz. Siz Yengeçlerin dönem dönem kalabalıklardan geri çekilip kendileri ile baş başa kalmaları ve kendilerini şımartmaları sağlıklıdır. İşte bu ay da öyle aylardan birisi.
Evinizde, ailevi ilişkilerinizde dengeyi sağlayan kişi olma rolünü üstelenmeniz gerekebilecek olan bu ayda, tatlı dilli ve arabulma niyeti güden bir iletişim tarzını benimsemeniz sağlıklı olacaktır. Laf getirip götürmek, duygularınızı işin içine katmak veya kapalı kapılar ardında birilerini çekiştirmek sağlıklı etkiler doğurmayacaktır.
Bu ay boyunca köle gibi çalışmanızı ve çabalamanızı gerektirecek her türlü konuda oldukça şanslısınız. Köle gibi çalışmak ve şans deyince bir garip oldu tabi. Söylemeye çalıştığım, rutinler gerektiren, efor gerektiren. Detay detay uğraşmanız gereken neleriniz varsa bu ay oldukça hızlı yol kat edebilirsiniz. Öyle ki uzun süredir elinizin gitmediği şeyleri tamamlamak, örneğin sağlık kontrollerinizi yaptırmak, evinizi düzenlemek,  tadilatlarınızı yaptırmak, hatta ve hatta mantı yapmak gibi sabır ve rutin çalışma gerektiren her türlü temada ilerleyip üzerinizden yükleri atmak için nefis bir dönem. Mantı yapmak tabiki işin şakası. Size kilo aldırmayan rutinleri halletmenizde fayda var.
Kilo almak demişken, bu yıl sizleri genişletmeye çalışan etkiler fazlaca oldu. Eğer istemediğiniz o kilolar bedeninizde yer etti ise, yeni yılın başlamasını beklemeden daha bu aydan, o kiloları atmak için bir egzersiz düzeni ve beslenme programına başlamak sizlere iyi gelecektir. Bedeninizi temizlemek, sıvı alımınızı düzenlemek, fiziksel ve ruhsal olarak arınıp sakinleşmek ve dinlenmek için de kendinize vakit ayırın.

ASLAN BURCU:
Eğlence sektöründe çalışan veya işleri yaratıcılık, yetenek, eğlendirmek gibi temalar içeren  Aslan’lar için bu yılın en güçlü etkileşimleri doğuyor. Şöhretinize şöhret katmak, daha da tanınmak ve kalıcı eserler bırakmak için kullanmanız gereken bir ay. Başlangıçlarınız sürpriz bir şekilde gelişebilir, birisi size bir teklif ile gelebilir veya hiç beklemediğiniz şekilde kendinizi sahnelerde bulabilirsiniz. Eğlence, oyun, keyif temalarında yepyeni başlangıçlar yapmak ve hem eğlenip hem kazanmak için uygun bir ay.
Bekar Aslan’lara gerçek aşkı taşıyabilecek olan bu ay, tam da hayallerinizde yaşayan bir partneri karşınıza çıkarabilir. Tadını çıkarmanız ve çekimser kalmamanız gereken bir dönem. İş ortamınız kaynaklı tanıdığınız birileri ile de aşka dönüşebilecek bu etkiler, sizler için uzun vadeli beraberliklere yeşil ışık yakıyor olabilir.
Bir beraberliği olan Aslan’ların ise ilişkilerinden keyif alabilecekleri, aşkı sımsıcak hissedebilecekleri bir ay. Kendinize, eşinizle beraber keyif yapmak için kaçamaklar yaratmalısınız.
Çocuklarınızla ilgili önemli başlangıçlara dair kararlar almanız gereken bu ayda, karşınıza çıkan tesadüflere güvenin. Bebeğiniz için en iyi sonucu o tesadüfler getiriyor olabilir.
Bu kişisel prestijinizi ve profesyonel hayatınızı ilgilendiren kalabalıklarda öne çıkmaya gönüllü olun. Başarınız için önemli atlama taşı olabilecek kişiler ile bağlantılar kuruyor olabilirsiniz. Zaten doğal olarak içinizden gelen lider özelliklerinizi kullanmanın vakti geldi. Rüzgarı arkanıza alın.
 
BAŞAK BURCU:
Aralık ayının hemen başında bir yeni ay doğuyor. Yılın son ayı olmasına bakmayın.
Yeni aylar, yeni başlangıçlara güç veren zamanlardır.
Bu zamanlarda, doğru konularda tohumlar atmak ve başlangıçlar, normalden çok daha rahat ve akışkan bir şekilde konularınızı ilerletmemize yardımcı olur.Bu ay sevginizi ifade etmekte kuru bir tavır sizlere iyi gelmeyecektir baştan söyleyeyim. Çevrenizdeki pek çok insanın sizin sevginize ihtiyacı olduğunuzun farkında mısınız? Pek çok konu ile birden mücadele etmek zorunda olmak, içinizi sevgiye kapatmak anlamına gelmemeli. Kurumuş bir ağaç gibi solmanıza neden olabilir bu sevgisizlik hali…Bu ay özellikle ailenizi ihmal etmemeye çalışın. Her zamankinden daha fazla yanlarında olmak, daha fazla paylaşımda bulunmak tüm aile fertlerine iyi gelecektir. Yoğunluktan fark edemediğiniz bir takım sorunlar, aile fertleri tarafından fazlaca büyütülmüş olabilir. Sizin müdahaleniz ile kaosa düzen gelebilir ve herkes huzura kavuşabilir.
Ev, arsa, taşınmaz mülk satın almak, kiralamak gibi konularda girişimlerde bulunmak için uygun bir dönemde olacaksınız. Ayın ilk haftasından itibaren iletişiminizi bu yöne kaydırmak faydalı olabilir. Taşınmak için mükemmel bir zamana işaret eden etkileşimler var.
Evle ilgili konuları hallettikçe, harcamalarınızın artması ve maddi anlamda endişeleriniz oluşmasını anlayabiliyorum. Bu endişelere çare olabilecek gelir artışı fırsatları da sizleri bekliyor. Ancak bu fırsatlar bariz bir şekilde size koşa koşa gelmiyor. Onlar için sizin mücadele etmeniz, onları arayıp bulmanız ve şartları zorlamanız gerekiyor. Sabırla, tatlılıkla, diplomatik dengeleri gözeterek kuracağınız ilişkiler ile bu fırsatları ele geçirmeniz mümkün.
Ayın ortalarında oluşan dolunay, sizlerin kariyer, başarı ve prestijinizi ilgilendiren konulara ışık tutuyor. Bugüne kadar ürettiklerinizle yükselme, daha fazla tanınma ve pozisyon değiştirme etkileri veren bu dolunay iş ve özel hayat dengesini kurmakta zorlanacağınız yeni bir dönemin kapısını açıyor olabilir. Aileniz sizi destekliyor. Yeter ki işlere gömülüp tamamen ortalardan kaybolmayın. O güzel, sıcak enerjinizden onları mahrum bırakmayın. Yeni işleriniz, görevleriniz dilediğinizden daha da fazla başarı getirsin diliyorum.

TERAZİ BURCU:
Halen sizlerin kazanması için oluşan etkileşimler devam ediyor. Yazmak, yayınlamak, medya ile ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bu güzel ayda, her türlü mecrada yaptıklarınızı anlatmak size kazandıran bir durum olacaktır. Arkadaşlarınızla bağlantılar kurun. Medyada tanıdıkları olan kişileri bulun ve kendinizi davet ettirin. “Bunlar bana uymaz.” diyorsanız, yaptıklarınızı siz anlatın. Yazabilir veya çeşitli yerlerde konuşmalar yapabilirsiniz. Eğitimler vermeye başlayabilir, insanlarla bildiklerinizi paylaşmanın mutluluğunu, sahneye çıkmanın verdiği tatmini, insan tanımanın ve hayatı keşfetmenin verdiği hazzı daha çok deneyimlemelisiniz.
Bu ay kısa seyahatlerinizde veya gün içinde yolda kaldığınız sürede artışlar yaşayabilirsiniz. Ajandalarınızı bu anlamda esnek tutmak ve her daim hazır bir bavul bulundurmak faydalı olabilir.
Ailenizi ve evinizi ilgilendiren konulara da vakit ayırmanız gereken bu ayda, işleri ayın son haftasına bırakmayın. Ayın son haftasından itibaren geri hareketine başlayacak olan yönetici gezegeniniz güzeller güzeli Venüs, yıl biterken sizi biraz bunaltabilir. 2012 yılının bahar aylarını hatırlar mısınız bilmem. Giyinip süslenmenin içinizden gelmediği, zaman zaman nedensiz sıkışıklık hisleriniz, patinaj çekme haliniz gibi haller tekrar söz konusu olabilir. Olumsuz yazmayı sevmiyorum biliyorsunuz. Ancak bunları bilmek, önüne geçmek için önemli diye düşünüyorum. Bakış açınızı değiştirerek, görünümünüz için ekstra efor sarf ederek ve gülümseyerek ruh halinizi değiştirmek elinizde. Canlılık ve gülümseyen bir yüz sizlere çok yakışıyor.
 
AKREP BURCU:
Ayın hemen başında Yay burcunda oluşan yeni ayın enerjini kullanmalısınız. Yeni müşteriler bulmak, mevcut işinizde gelirlerinizin artışını talep etmek, daha yüksek ücretli yeni bir işe girmek için ayın ilk haftasında görüşmelere başlayın. Hem zihniniz oldukça açık hem de iletişim gücünüz yerinde olacak. Sessiz kalmak size bir fayda getirmeyecektir. Karşıdaki kişilerin, sizin katkılarınızı kendi kendilerine keşfetmelerini beklememelisiniz. Herkes kendi dertleri ile o kadar meşgul ki bir de ekstra bir duyarlılık gösterip sizin içinizde olup bitenleri çözemezler. Bunu beklemek, kendi değerinizi saklamak ve kendi kendinizi sabote etmekten başka bir işe yaramaz.
Bu ay profesyonel hayatınızdan kaynaklı tanıdığınız kişiler ve sosyal organizasyonlar aracılığı ile kurduğunuz ilişkilerden faydalanmak için elinizi çabuk tutmalısınız. Hayallerinize giden yolda size atlama taşı olabilecek kişiler ile tanışmanız muhtemel. Yıl bitiyor ama size pek çok alanda güzel başlangıçlar getiriyor.
Kardeşleriniz, yakın arkadaşlarınız gibi çevrenizde iş dışında görüştüğünüz insanlar ile tekrardan sıcak bağlar kurmak için vakit yaratmaya özen gösterin. Son dönemde onlardan sevginizi, ilginizi esirgemiş, onlara adeta kurumuş bir ağaç gibi görünüyor olabilirsiniz. Haydi bu düzeltin, size de iyi gelecek. Yılı kapatırken bu kişilerin yanında sıcaklığı, sevgiyi ve desteği görmek içinizde farklı bir huzur yaratabilir. Bu ay huzur arayışınızın her zamankinden daha fazla olması muhtemel. Zihinsel olarak kendinizi tüketmediğinizden emin olun. Kendinizi rahatlatıcı aktivitelere zaman ayırmayı ihmal etmeyin.
 
YAY BURCU:
Bu anlamda, Venüs de, kişiliğinizi Ön plana çıkaracak ve kariyerinizi olumlu etkileyecek güçlü işbirliklerini gündeme getirecek. İş ve aşk aynı anda gündemde olabilir. Bir anda bu kadar yoğunlaşmak gözünüzü korkutmasın, siz her durumla baş edebilecek kapasitedesiniz.
Kısa yollar ve küçük davetlerde karşılaşılan kişilerden, iş teklifleri gündeme gelebilir. İletişim konusunda becerileriniz size şans kapılarını açacak.İletişim konusundaki yeteneklerinizi başarılı bir şekilde sergileyeceksiniz. Aile bireyleriniz arasında süregelen bir sürtüşme varsa, bu ay uzlaşılamayan konunun tatlıya bağlanacağını görecek ve çok sevineceksiniz. Uzun zamandır beklediğiniz huzura da böylece kavuşacaksınız. Çevrenizle birlikte ortak hareket edeceğiniz çalışmalar içinde olacak, sosyal yapınızı destekleyici işlerle gündemde olacaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
İstemediğiniz halde kilo alabilir ve kan tablonuz bozulabilir. Dişleriniz ve kemiklerinizin sağlığı için vitamin almalısınız. Spor yapmalı ve uykunuza önem vermelisiniz. Bu arada, özellikle kadın Yaylar ağır yükler kaldırmamaya özen göstermeli. Nitekim bu evrede kemiklerde sakatlanma riski bulunduğu gibi, tedbirli olunmazsa uzun süreli problemler yaşanabilir. Özellikle bileklere dikkat etmekte fayda var. Yine spor yaparken temkinli olmalı, kalabalık ortamlarda ve trafikte kendinizi korumalısınız. Anlık dikkatsizliklerin yol açacağı her türiü durumdan uzak durun. Yİne rahatsızlık yaratan sıkı ayakkabıları giymemeye ve dar korselerden uzak durmaya özen gösterin. Bu ay sizin için parola kelime konfor ve pratiklik olmalı. Alışverişe çıktığınızda yeni alacağınız ayakkabıların rahat edeceğiniz bir model olmasına özen 
 
OĞLAK BURCU:
Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Ay boyunca duygusal yönleriniz ortaya çıkacak. Her zamanki çekiciliğinizi belirgin bir şekilde ilişldierinize yansıtacaksınız. Bu ay kariyerinizin en parlak dönemlerinden birini yaşayacaksınız. Hiçbir şeyden korkmayın. Paranın kokusunu uzaktan hissetmelisiniz, Daha atak ve çevik olmak için, her türlü destek sizden yana unutmayın. Bu ay terfi ve ani iş tekliflerine hazırlıklı olun.
Yaşama analitik bakış açısı ile yaklaşacak, isteklerinizde derin bir araştırma ve inceleme evresine gireceksiniz. Hızlı hareket etmeniz yüzünden küçük kazalara meyillisiniz. Bu ay öfkenizi dizginleme konusunda başarılı olacaksınız. Çünkü artık sinir bozucu olayların size bir yarar sağlamayacağını anlamış bulunuyorsunuz
 
KOVA BURCU:
Akılcı, sezgisel ve sınır tanımayan hayal gücünüzü neleri sevdiğinizi ve bunlara nasıl erişebileceğinizi düşünmek için kullanmalısınız. Hem de hemen ay başlar başlamaz! Mevcut olanı korumaya dair inatçılık ve sabit fikirlilik sizlere bu ay iyi gelmeyecek dikkat edin. Kişisel özgürlüğünüzü gönlünüzce tatmak, hayatınızı kendi istediğiniz gibi yaşamak için nelere ihtiyacınız var? Bu ihtiyaçlarınızı hedef alan yolculuklara başlamak için adım atma zamanı geldi. Trendleri belirlemek, yeni ve orijinal olan yola sarılmak, ilişkilerinizi güçlendirmek ve kurduğunuz ilişkilerden faydalanmak için rüzgarlar esiyor. Hayallerinizi, gitmek istediğiniz yolu, dostlarınıza, birlikte çalıştığınız kişilere anlatmalı ve önyargısız bir şekilde görüşlerini almalısınız. Eğlenirken, hayatın size getireceklerin keşfetmeniz muhtemel olan bu ayda, işleriniz, organizasyonlarınız ve yorgunluğunuz ne kadar büyük olursa olsun, dışarılarda olmalı, yaratıcılığınızı körükleyici etkileşimlerde bulunmalısınız.
 Eğlence, eğlendirmek, yaratıcılık derken, yapacağınız sunumlar, lansmanlar, toplantılar bu ay ayrı bir keyifli geçebilir. Sizin üzerinizdeki bu keyifli halin etrafınıza bulaşmasına da izin verin.
İşiniz veya belli bir hedefe yönelik olarak bir araya gelmiş topluluklar arasından sizleri izleyen birileri var. Sizlere yaklaşmak çok kolay değil. Bu kişinin romantik titreşimlerini fark etmek yüzünüzü çokça güldürebilir. Zaten bir süredir tanıdığınız veya gözünüzün aşina olduğu bu kişi ile yakınlaşmak size iyi gelecek. Ancak bu anlattığım etkiler bekar Kovalar için geçerli. Bir ilişkisi olan Kovaların, bu ihtimale karşı kendilerini ve ilişkilerini korumalarını tavsiye ederim. Aksi taktirde bir şeylerin beklemediğiniz şekilde açığa çıkması hem sizi hem partnerinizi üzebilir.
 
BALIK BURCU
Eski dostlarınızdan teklifler alabilirsiniz. Bu ay, bir çok radikal karar sizi bekliyor. Yenİ yılı en farklı şekilde karşılayacaklardan biri olacaksınız. Entelektüel çalışmalar içine gireceksiniz. Günlük yaşantınızda farklı kişilerle bir araya gelecek ve eğleneceksiniz. 1-11 Aralık dönemi yoğun duygular içindesiniz. 9-27 Aralık tarihlerinde ise geçen ay başlayan aktiviteler bu ay da devam edecek. Gizli bir çekiciliğiniz var. Gözler sizin üzerinizde; bulunduğunuz ortamlarda ilginç konuşmalar yapıyor ve çevrenizi kolayca etki altına almayı başarıyorsunuz. 
Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha keskin bakacaksınız. Yazarlık, basın yayın ve öğretmenlik mesleğinde olanlar için olumlu bir dönem. Politika ile ilgileniyorsanız, bu dönem istediğiniz başarıyı yakalama şansınız yüksek. Her şeye rağmen tercihlerinizi doğru kullanmalısınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin size vereceği sıkıntıları atlatma konusunda sabırlı davranmalısınız. Mesleki başarınızı perçinleyen konumdasınız. Bu ay, yüksek hedefleriniz var.
Uyku düzeniniz önemli. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye Özen göstermelisiniz. 17 Aralık'tan sonra yeni bir rejime başlayabilirsiniz. Meditasyonla ruhsal geilişimi ön plana çıkartın. Bu ay, öfkenize hakim olduğunuz sürece sağlığınız bir sorun çıkarmayacak.
 
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 42 milyon 810 bin 8918
9.799 vefat var, vaka 361.801 8056
Yıldırım’ın yeni yaşam alanı a... 288
Bursa'da taksi ve dolmuşa zam! 270
Nihat Özyardımcı Sigara Bırakm... 268
Tuzla'da tuzlama olmak... 267
Seyahatlerde HES Kodu uygulama... 251
Zorlu mücadele Nilüfer'in 245
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv