Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Burçların Efendisi 28 Ekim - 3 Kasım 2013

Farid H.

27.10.2013 23:30 tarihinde yayınlandı 6800 defa okundu 0 defa yorumlandı
Burçların Efendisi 28 Ekim - 3 Kasım 2013

KOÇ:
Sürprizlerin üst üste geleceği bir dönemdesiniz. Bugünlerde yaşadığınız bazı hoşlukların aklınızdan kolay kolay çıkamayacağını hissedeceksiniz. Ümitli girişimlerinizin altında sağlam dayanaklar var. Birtakım beklentilerde çok yakınında olduğunuz fırsatlar söz konusu, şu günlerde uyanık olmanızda yarar var. Belirlemeleri etki altında kalmadan yapmanız gerekecek.
Aşk Yaşamı: Aşka olan inancınızı bir iç tartışmaya çeviren olumsuz tanıklıkların etkisinden kurtulacaksınız. Daha değişik bir bakışla, değişik etkilenmeler bugünlerde kaçınılmaz olabilir. 
İş yaşamı: Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olacak. İşlerinizi aksatabilecek konularla uğraşlar içine girebilirsiniz. Bir konudaki tercihinizden fazla emin olmamanız gerekiyor. 
Para Durumu: Son günlerde bir yakınınıza verdiğiniz parasal destek, biraz sıkıntıya düşmenize neden olabilir. İş hayatınızdaki başarılarla doğru orantılı görünen beklentileriniz sizi şaşırtmayacak.
 
BOĞA:
Bilgilenme, eğitim ve iletişim konularında son derece aktif geçebilecek bir gün. Kısa yolculuklar, eğitim konuları ve yakınlarınızla olan ilişkileriniz yoğunlaşırken zaman zaman çıkabilecek anlaşmazlıklara karşı hazırlıklı olmanızda yarar var.
Aşk Yaşamı: Duygusal açıdan yoğun bir dönemdesiniz. Aşkta hevesli bir tutum içinde bulunmanız aradığınız heyecanı bulmanıza yardım edebilir. 
İş Yaşamı: İş ve para konusunda dikkatli olmalısınız. İş hayatınızda 
beklenmedik sıkıntılar olabilir. Bazı önemli anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ertelediğiniz işlerin yükünü omuzlamanız gerekecek. 
Para Durumu: Birkaç gün önce attığınız adımları daha somut hale getirmek için uğraşabilirsiniz. Bu açıdan para konuları ve kişisel gelire ilişkin değişiklikler yaşayabilirsiniz.
 
İKİZLER:
Bugün ektiklerinizi biçebileceğiniz bir gün. Genellikle olumsuz anlamda ektiklerinizi biçmeye alışıksınız ama bu defa, dostluğunuz ve vefanızın karşılığını göreceksiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir dostunuz sizi arayabilir ve çözmekte zorlandığınız bir problemi çözmenizde imdadınıza yetişebilir. Size ulaşan bütün mesajları değerlendirmenizde yarar var. 
Aşk Yaşamı: Sevginizi belli etmekten hiç kaçınmıyorsunuz, ona yine de yetmiyor. Zaman zaman haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bugün yine böyle hissedebilirsiniz. Yine de sevginizi esirgemeyeceğiniz bir gün. 
İş Yaşamı: İşinizdeki son gelişmeler sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de sevindiriyor. Uzun zamandır beklediğiniz gelişme olmasına rağmen zaman zaman sıkılmıyor değilsiniz. Bugün her şeye rağmen kendinizi iyi hissedecek ve verimli bir gün geçireceksiniz. 
Para Durumu: İki yakanız bir araya gelmiyor. Bir açığı kapatırken, başka bir yerden yeni bir açık veriyorsunuz. Üstelik sorumlu olduğunuz insanlar da var. Bugün iyi bir haber alabilirsiniz. Geçici bir çözüm sizi rahatlatacak.
 
YENGEÇ:
Hayata başka cephelerden bakmayı öğrenmeniz gerekiyor. Çevrenizde, son günlerdeki ruh halinizi sizinle paylaşmak isteyenler var. Aile ilişkilerinde bugünlerde yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Yapıcı ve toparlayıcı özellikleriniz çok işe yarayabilir. Zaman zaman yaşadığınız karamsarlık ve umutsuzluktan çıkışı yanlış yollarda arıyorsunuz. 
Aşk Yaşamı: Geçmişte yaşanmış olanlarla kimseyi yargılamamalısınız. İnsanların her olumsuz deneyimden yenilenmiş olarak çıkacağını unutmayın. Kafanızı netleştirme arayışlarınız kırılmalara neden olabilir. 
İş Yaşamı: Çalışma yaşamınızda gerçekleşen istikrarda büyük pay sahibisiniz. Bunun size sık sık hatırlatılması düşündüğünüz kadar gereksiz olmayabilir. Alçak gönüllülüğünüzü bir yerlerde sınırlamanız yararlı olacak. 
Para Durumu: Günlük bütçenizi kontrol etmek sorunlarınızı asgariye indirebilir. Daha gerçekçi bir bütçe yapmaya ve gerçekçi beklentilere yönelmeye ihtiyacınız var. Bu konularda şansınıza duyduğunuz aşırı güven, sizi masraflı biri yapıyor.
 
ASLAN:
Sizin için olumlu bir hafta olacaktır. Enerjinizi olumlu olarak disipline edebilir ve bazı küçük sorunlarınızı bugün çözümleyebilirsiniz. Sosyal hayatınızda genel olarak bir hareketlenme olacaktır ve değişik ortamlara girebilir yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Küçük ve hoş sürprizler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek ve bugün düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte güzel vakit geçirebilir ve bir davete katılabilirsiniz.
 
BAŞAK:
Sosyal ilişkileriniz ve duygusal ilişkinizle ilgili olayların yoğunlaşacağı bir gündesiniz. İnsanların sizi kullanmalarına izin vermemelisiniz. Sonra bazı durumlarda aşırı karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz, oysa bazı şeyler sizin umutlarınızı yeşertecek. Umutlarınızı daha baştan yitirmemelisiniz.
Aşk, iş ve para konusunda durağan bir hafta yaşayacaksınız.
Aşk Yaşamı: Kendinizi sosyal ortamlarda rahat hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Hedeflerinizi iyi belirleyerek geleceğe ilişkin planlar yapma isteği içinde olabilirsiniz. Sevgilinizin arzularını da göz önünde bulundurmalısınız.
İş Yaşamı: Hesapta olmayan masrafların sizi sıkıntıya sokabileceği görülüyor. Grup çalışmalarında veya organizasyonlarda yer alıyorsanız çevrenizin desteğini
alabilirsiniz.
Para Durumu: Kişisel gelirinizi arttırıcı çalışmalar yapabilirsiniz, ama dışsal şartlar istediklerinizi elde etmekte zorlanacağınızı da göstermekte. Parasal kayıplar yaşayabilirsiniz.
 
TERAZİ:
Aile içi ilişkilerde duygusallığınızı abartmamanız gerekiyor. Bu ilişkilerde sizi etki altına alan yaklaşımlar, bu ilişkilerdeki bağınızı biraz daha sıkmaya yönelik. Zamanlama konularında gösterebileceğiniz eksiklikler, yeni oluşturmayı düşündüğünüz ilişkilerde kötü başlangıçların nedeni olabilir. Daha sabırlı yaklaşımlar içine girmelisiniz. 
Aşk Yaşamı: Yersiz rahatsızlıklar içindesiniz. Size gösterilen sevgi dolu yaklaşımlar, kendinizi ağırdan satar gibi davranışlarınızı hakketmiyor. Kuşkularınız pek sağlam temeller üzerinde değil. 
İş Yaşamı: Bir problemde hiç gerekli görmediğiniz bir işbirliği, size aklınıza getiremeyeceğiniz avantajlar kazandıracak. İş konulu yolculuklarınız var. Bu görüşmelerde iletişim yeteneğiniz size çok şeyler sağlayabilir. 
Para Durumu: Harcamalarda fazla ön plana çıkardığınız kişisel zevklerinizde bazı sınırlamalara yönelmenizde yarar olacak. Maddi konularda belirgin rahatlamalar içine gireceğiniz bir dönem. Kendinizi bazı ilişkilerinizde biraz zorlamalısınız.
 
AKREP:
Kalbinizdeki sıcaklığı, bazı konuları abartarak ve bazı yetersiz kişilerin etkisinde kalarak soğutuyorsunuz. Sebepsiz yere günden güne uzaklaştığınız çok özel birinin size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor.
Aşk Yaşamı: Huzur dediğiniz serap, bütün aşka tövbeli kişilerin karşısına çıkabiliyor. Aşktan uzak geçen günlerinizin belki de ömrünüzün en huzurlu günleri olduğunu söylerken, ne kendinizi, ne de başkalarını kandıramıyorsunuz. 
İş Durumu: Aceleciliğinizi, müthiş programcı yeteneğinizle zararsızlaştırıyorsunuz. 
İş yaşantınızda, sonradan sancılar çektiğiniz sabırsızlıklarınız olabiliyor. İşleri biraz erken hareketlendiriyorsunuz. 
Para Durumu: Paralarınızı doğru yerlere kanalize ettiğiniz söylenebilir. Ama bugünlerde bunların karşılığını göremeyebilirsiniz. Biraz zamana ihtiyacınız var. Ek gelir arayışlarınıza devam etmelisiniz.
 
YAY:
Genel olarak keyifsiz bir hafta geçirebilirsiniz. Günler içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz. İş hayatına ilişkin küçük sorunlar yaşayabilirsiniz. Genel çevrenizde beklentilerinize ters gelişmeler olabilir. Gün içinde iniş çıkışlı bir ruhsal durum yaşayacaksınız. Olaylardan ve çevrenizden etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler verebilirsiniz. Aşk hayatınızda küçük bir huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Strese bağlı bazı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.
 
OĞLAK:
Fikirlerinizi uygulamaya koyma konusunda gayret gostereceksiniz. İç dünyanızda karmaşa yaşayabileceğiniz bugün, çevresel ilişkilerinize gereken önemi veremeyebilirsiniz. Duygularınızı çevrenizden saklama isteği duyabilirsiniz. Sorunlarınızı dinlenerek çözümleyebilirsiniz.
Aşk Yaşamı: Kendinizi ruhsal bakımdan oldukça enerjik hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Ay, ikili ilişkiniz konusunda zorlanabileceğinize dikkat çekiyor. Sevdiğinizle birarada olma isteği duyabilirsiniz. 
İş Yaşamı: Çalışma sisteminizde yenilikçi bir yol izleyebileceğiniz bugün, rutin
işlerinizi çok daha kolay yoluna koyabilirsiniz. Programlı çalışmalarınız, sorumluluklarınızın hafiflemesine yardımcı olacaktır. 
Para Durumu: Beklenmedik para hareketlerinin varlığı bütçenizi dengelemekte güçlük yaratabilir.
 
KOVA:
Kent dışındaki çok genç bir yakınınızla bu akşam hasret giderebileceksiniz. Bu günlerde derin bir umutsuzluğunuz var. Baştan çok umut bağladığınız kimi uğraşlarınız, sizi hayal kırıklığına uğratmış gibi görünüyor. Ama boşa olduğunu bildiğiniz halde yine de bir çaba içindesiniz. Bu hayal kırıklığını paylaştığınız bir gurubun varlığı, size bir liman gibi görünüyor.
Aşk Yaşamı: Ona duyduğunuz ihtiyacın daha fazlasını başka şeylere duyuyormuş gibi davranıyorsunuz. İlişkinizde bir süredir zaaflı davrandığınızı görebilmeniz, aranızda bunun dışında bir sorun olmadığını ortaya çıkartacak.
İş Yaşamı: Çok açık menfaatçi yaklaşımlar sizi şaşırtıyor. Bazı iş arkadaşlarınızın gösterdiği kişilik erozyonlarındaki sürat, artık onları yola getirmenin olanaksız olduğuna inandırıyor sizi.
Para Durumu: Bütçenizi sağlam tutabilmeniz için, bazı duygusallıklara kapalı olmanız gerekiyor. Para ilişkilerinde uğradığınız birçok haksızlığı hiç hak etmiyorsunuz. Radikal önlemler sizi asla kötü biri yapmayacak.
 
BALIK:
Bu hafta burcunuzdaki yıldızlar sizi garip şeyler yapmak için zorlayabilir. Bunlar iyi sonuçlar verecek konular da olabilir, fakat daha ziyade zararlı şeylere meyletmeniz olası. Ancak akılcı yaklaşımlarınızla hatalı davranışlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Bu hafta sevdiğiniz insana karşı kırıcı davranışlar sergileyebilirsiniz. 
Aşk Yaşamı: Sevgilinizle aranızda anlamsız bir rekabet var. Bu yüzden sık sık tartışıyorsunuz. Hatta bazen sırf onu üzmek için tartışma çıkarıyorsunuz. Artık onun sizden üstün olan özelliklerini kabul etmeye çalışmalısınız. Günün sonuna doğru onunla aranızda yine bir tartışma çıkacak. Tartışmayı fazla uzatmamak için alttan almaya çalışmalısınız.
İş Yaşamı: İş yerinizde çok huzursuzsunuz. Uzun zamandır beklediğiniz ücret artışı hala gerçekleşmedi. Bu durum sizi çok sıkıyor. Sırf bu yüzden kendinizi işinize vermiyorsunuz. Bugün iş arkadaşlarınızla önümüzdeki günler için bir eğlence planı yapabilirsiniz.
Para Durumu: Yakınlarınızdan biri için harcama yapmak ya da ona borç vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu beklenmedik gider, son zamanlarda bir hayli kötü olan maddi durumunuzu daha da kötüleştirecek.
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 45 milyon 148 bin 9101
10.177 vefat var, vaka 373.154 8204
Tuzla'da tuzlama olmak... 305
A Milli Takım aday kadrosu açı... 276
Seyahatlerde HES Kodu uygulama... 274
Nobel Fizik ödülünü de üç bili... 273
Zorlu mücadele Nilüfer'in 265
Elektrikli cihaza bağlı hastal... 257
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv