Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Burçların Efendisi 21-27 Ekim 2013

Farid H.

20.10.2013 23:30 tarihinde yayınlandı 7481 defa okundu 2 defa yorumlandı
Burçların Efendisi 21-27 Ekim 2013

 
Muhterem bursakent.com ve Bursapost okurları...
Bu haftadan itibaren astroloji ile ilgili konularda ve yıldızların hareketinden doğan enerjinin burçlara yansımasının yorumlarını sizlerle paylaşacağım.
Burçların yorumlanmasının bir fal değil bir enerjinin ete kemiğe bürünmesi olduğu gerçeği insanlık tarihi kadar eski olan bir bilinendir.
Haftalık genel yorumlarımın sizlere hayırlar getirmesini dilerim.
Özel yorum isteyen gazete dostlarımızın, yükselen burçları ile doğum saatleri ve bilinebiliyorsa günü gazetemize mail olarak ulaştırılırsa özel yorum yapabileceğimi biliniz.
Saygılarımla
                                                                                                            Farid H.
 

KOÇ:
Bu hafta Mars'ın 15'inde Başak burcuna ilerlemesi ile birlikte, gayret gösterdiğiniz her konuda daha aktif ve mücadeleci olabilirsiniz. Fiziksel açıdan meşgul olabilceğiniz çok şey var mesleki açıdan. Dolaylı olarak artan stres seviyeniz nedeniyle sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönemde ayrıca aşkta ve ilişkilerde daha maceracı ve hevesli olabilirsiniz.İlişkileriniz keyif getirebilir. Bu hafta ortaklaşa konularda gereksiz endişe ve korkularınızdan sıyrılmaya çalışmalısınız.

BOĞA:
Başkalarından öğreneceğiniz tecrübeler ve işlerinizi organize ediş şekliniz önem kazanıyor bu dönemde.Sizi yoran aksi görüşlerle uğraşmanıza rağmen, 15'inden sonra gücünüzü daha aktif şekilde gösterebilirsiniz.Bu dönemde ailenize ve evinize ait işlerle çok fazla ilgilenmiş olabilirsiniz.15'inden sonra fikirlerinizi yaymak için harekete geçebilirsiniz.Bu dönemde akademik uğraşlar, uzaklarla ilgili konular ve yabancılarla ilgili işler daha sık gündeme gelebilir.Ay tutulması olmadan iş programınızı gözden geçirmenizde fayda var.

İKİZLER:
Bu hafta Terazi burcundaki yeniay eğlenceli olacak uğraşlara ve yaratıcı imkanlara fırsat vermekte.Kendinizi ifade etmek için güçlü bir yapınız olacak.Anlatmak istediklerinizi daha rahat ifade edebilceksiniz.Ayrıca bu dönemde çaba sarfetmenizi gerektiren zaman alan sorumluluklarınızında olacağı görülüyor.Özelliklede sizi zorlayacak olan bu hafta iş hayatınızdaki zihinsel açıdan konsantre olmak geliyor.Bu yüzden biraz stresli koşullarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor

YENGEÇ:
Aktif ve mücadeleci olacağınız bir döneme giriyorsunuz.Enerjinizi daha organize ve pratik biçimde kullanmaya bakın.Özellikle 15'inden sonra..Birden fazla iş söz konusu olabilir aynı anda.Mesleki açıdan ise tam olarak sesinizi duyurmanız pek kolay olmayabilir.İlişkilerinizde ve aşk hayatınızda hareketli günler geçirebilirsiniz.Ortaklıklar, teklifler, beraberlikler söz konusu olabilir.15'inden sonra sinirlerinizi daha iyi kontrol etmeye bakmalısınız.

ASLAN:
Cesaretinizi, kişisel gücünüzü ortaya koyma yönünde fazlaca aktif davrandınız bu dönemde. 15'inden sonra iş ve parasal konular alanında yine gayretli olabilirsiniz. Birikimlerinizi daha iyi değerlendirmeye de özen göstermelisiniz bu dönemde. Harcamalarınızda artışlar yaşanabilir. Uzaklarla ilgili konular, iletişim ve eğitim, yakın çevrenizdeki gelişmeler sizi canlı tutuyor Ay tutulması öncesinde. Aşk hayatınızda dışadönük ve daha keyifli olabilceğiniz dönemdesiniz.
 
TERAZİ:
Kişisel konularda, girişimlerinizde daha aktif olabilirsiniz Güneş halen burcunuzda ilerlerken.Özellikle Ay tutulması öncesinde evlilik, anlaşmalar ve ortaklıklara ait konulara karşı farkındalık geliştirmeye bakın.İletişim kurduğunuz kişiler, yeni beklentilerin ortaya çıkmasına yardımcı olabilir bu dönemde.Venüs'ün konumu yeni haberlerle harekete geçebileceğinizi ifade ediyor.Mesleki konuda size ilerleme getirebilcek fırsatları görmezden gelmemelisinzi.Ancak tam olarak elinizde olmayan koşullarda söz konusu.

AKREP:
Ümitleriniz ve hedefleriniz yönünde daha gayretli biçimde ilerleyebilirsiniz bu dönemde. Özellikle işe ait gruplar ve sosyal konular bakımından aktif fırsatlar var.Kararlılık göstermelisiniz.Önümüzdeki Ay tutulması özellikle mesleki konulara daha bilinçli yaklaşmanızı gerektiriyor.Fazla gurur yaptığınız durumlarda daha toleranslı olmaya çabalamalısınız.Bu dönemde yabancılardan ve iş hayatında uzaklardan gelebilcek değişik fikir ve destekler bulabilirsiniz.

YAY:
Peşinde olduğunuz hedeflerinizi ve iş hayatınızı harekete geçirebilecek olanaklar var bu dönemde.16'sından sonra mesleki konularda daha gayretli ve mücadeleci olabilrsiniz.Sizi test eden durumlarda var.Sosyal imkanlar, gruplar ve desteklerde söz konusu olabilir.Burcunuzdaki Venüs de hoşluk getiren, aşka, güzelliğe dair konularada vurgu yapıyor. Bu dönemde ilişkilerinizi daha canlı hale getirebilirsiniz.. İlişkilerinizle ilgili gelişmeler de hız kazanabilir.

OĞLAK:
Bu haftadan itibaren enerjinizi daha akıcı şekilde kullanacağınız imkanlar doğuyor.Mesleki konular, evlilik, anlaşmalar gibi konular gündeminizde daha fazla yer tutuyor olabilir.Gerek iş konularında, gerekse ev ve ailenize ait alanda daha aktf bir tutum izleyebilirsiniz ay tutulması öncesinde.Düşüncelerinizi yaymanız daha kolay olucak bu dönemde kararlı olduğunuz sürece.İlişkileriniz ve aşk hayatında ise bazı kopmalar yada gizli kalmış durumlar gündeme gelebilir.

KOVA:
Bugünlerde güneş terazi burcunda ilerliyor. Ufuklarınızı geliştirebileceğiniz imkanlar ve kendinizi daha çok ortaya koyabileceğiniz imkanlar var. Ay tutulmasından önce kuracağınız yeni ilişkiler size ilham verebilir.Ancak fikirlerinizde biraz esneklik göstermeniz sizin yararınıza olacaktır. İllişkiler ve evlilik hayatında sarf ettiğiniz çabalar söz konusu olmuşsa yeni bir tutum edinmeniz yararlı olabilir bu dönemde. Yine de arkadaşlıklarda ve aşkta sizi keyiflendirecek fazlaca imkan var.Hayata daha pozitif bakmalısınız.

BALIK:
Mars'ın karşıt burcunuz Başak'a ilerlemesi ile, olayları değerlendirme tarzınızda değişiklikler ve esnek bir tutum gündeme geliyor.Evliik, ortaklıklar ve beraberlikler konusunda sakin ve mantıklı olmaya bakmalısınız.Eleştirilere açık olmalısınız.Devam eden gerginlikler varsa, bunlar dahada ön plana çıkabilir.İlişkilerinize biraz daha objektif bakmaya ihtiyacınız var. Zaman alan işler ve iş ortamındaki gayretleriniz bu dönemde dikkat çekmekte.İşlerinizi düzene sokmak ve daha verimli olmak için uğraşabilirsiniz.Artan stres yüzünden sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Vaka sayısı 45 milyon 148 bin 9101
10.099 vefat var, vaka 370.832 8194
Tuzla'da tuzlama olmak... 305
A Milli Takım aday kadrosu açı... 276
Seyahatlerde HES Kodu uygulama... 274
Nobel Fizik ödülünü de üç bili... 273
Zorlu mücadele Nilüfer'in 265
Elektrikli cihaza bağlı hastal... 257
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv