Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Bozbey’e Mudanya ziyaretinde yoğun ilgi

06.02.2019 18:36 tarihinde yayınlandı 386 defa okundu 0 defa yorumlandı
Bozbey’e Mudanya ziyaretinde yoğun ilgi
Mudanya’nın Esence ve Çayönü Mahallelerini ziyaret eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, vatandaşlarla bol bol sohbet etti. Halkın yoğun ilgi gösterdiği Bozbey, Bursa’yı, Güney Marmara’nın lider kenti yapmak istediklerini söyledi.
 
Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Mudanya’nın merkezinde yaptığı ziyaretlerin ardından kırsal mahallelerde de vatandaşlarla biraraya geldi. İlk olarak Trilye’de esnaf ziyaretinde bulunan Bozbey, ardından  Esence Mahallesi  ve Çayönü Mahallesi’ni gezdi. Bozbey’e, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, CHP Mudanya İlçe Başkanı Ömer Aydın ve İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Osman Özbay eşlik etti. 

Mahallelerde halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Mustafa Bozbey, büyüt bir heyecanla yeni bir yola çıktıklarını belirterek “Bursalılar’ın tamamını gülümsetmek istiyoruz” dedi. 

Bursa’ya maviyi, birlikte hatırlatacaklarını söyleyen Bozbey, “Bursa’ya hep yeşil beyaz baktık. Bursa’nın merkezinde yeşili kaybettik o doğru. Onu da tekrar kazanacağız. Uludağ’ı maalesef istediğimiz gibi kullanamıyoruz. Bursalı da kullanamıyor. Önce Bursalılar dağına sahip çıkacak, dağını kullanacak. Dağın suyunu da Bursalılar en ucuza içecek. Yine kentimizde ovanın suyunu da halkımız temiz ve ucuza içecek. Bursa’da en pahalı suyu içiyoruz. 31 Mart’tan itibaren bu sorunlara birlikte çözüm bulacağız. Beyazımız var, yeşilimiz var, maviyi hiç kimse hatırlayamadı bu güne kadar. Kaç yıldır büyükşehir var. Esence’nin, Eşkel’in sahillerine gelip bir şey yapabildiler mi bu güne kadar?  125 kilometre sahile sahibiz. Maviyi unutmuş bir kent, çok önemli değerini unutmuş bir kenttir. Turizm, sosyal alanlar, spor, kültürel alanlar buralarda olduğu zaman, burada her şey değişir. Elbette, halkın sahip çıkması ve halkın öncelikli yararlanması kaydıyla bunlar olmalı. Bunları birlikte gerçekleştireceğiz” diye konuştu. 

Bursa’nın ve Bursalılar’ın adayı olarak Bursa’yı Güney Marmara’nın lider ve öncü kenti yapmak hedefinde olduklarını söyleyen Bozbey, “Ekonomi, tarım, turizm, sosyal, spor ve sanat yönünden değerlerin hepsi bizde var. Bunları en iyi şekilde ortaya koymak, bu değerleri ortaya çıkarıp Güney Marmara’nın lider kenti Bursa yapmak istiyoruz. Bunu yapacak bilgi birikimimiz var. Onun için sizlerden destek istiyoruz” dedi. 

Mahallelilerin alkışlarla destek verdiği Bozbey, vatandaşlarla birlikte bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
136 adrese erişim yasağı! 254
Kahkaha Sesi Otizm hastalarını... 251
Süper Kupa Galatasaray'ın 248
Başkan Erdem’den hayvan dostu ... 247
Orman yangını sabotaj mı? 247
512 TL.'lik Oto Yol açıldı! 245
Ege'de korkutan deprem! 243
İnternet televizyonlarına RTÜK... 243
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv