Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Bir değişti pir değişti

10.12.2013 11:42 tarihinde yayınlandı 821 defa okundu 0 defa yorumlandı
Bir değişti pir değişti
Geçtiğimiz yıl canlandırdığı ‘Hasefe Ana’ karakteriyle ‘babaanne’ olarak kamera karşısına geçen Meral Çetinkaya, yeni projesinde saçından kıyafetine kadar büyük bir değişim yaşıyor. ‘Saklı Kalan’ dizisinde etrafındaki insanların çekinerek yaklaştığı, aristokrat bir kadını canlandıran Çetinkaya’nın bu müthiş değişimi, seyirciyi şaşkına çevirecek.
 
Rol gereği, ülkenin en büyük maden şirketlerinden olan Cevher Holding’le birlikte, güçlü aile mirasını da ayakta tutmaya çalışan, herkes tarafından sonsuz saygı gören, güçlü bir kadını canlandıran Meral Çetinkaya, bu rol için tepeden tırnağa değişti. Saçının renginden, giyim tarzına kadar aylarca süren titiz çalışma sonucunda yeni kimliğine bürünen Çetinkaya, Hasefe Ana’dan sonra ‘Sitare’ Hanımın kendisini çok heyecanlandırdığını, bu yüzden de teklifi kabul ettiğini belirtti.
 
Melis Birkan, Muhammet Uzuner, Özgür Çevik, Burak Sağyaşar, Burak Sergen, Neslihan Yeldan, Ceyda Olguner, Esra Ruşan, BoglarkaCsözs ve Meral Çetinkaya’nın başrollerini paylaştığı dizinin senaryosunu, Funda Alp kaleme alıyor. Mehmet Ada Öztekin’in yönetmenliğini üstlendiği “Saklı Kalan” dizisinin proje süpervizörlüğünü Ömer Faruk Sorak, yapımcılığını Kemal Kurçer yapıyor. Görüntü yönetmenliğini Serkan Güler, sanat yönetmenliğini Veli Kahraman, uygulayıcı yapımcılığını Mevlana Yördem, stylingini Seben Koçibey’in yaptığı dizinin müzikleri Kerem Türkaydın’a ait. Dizinin yapımını ise Calinos bünyesindeki yapım şirketi, Esprit De CorpsProductions üstleniyor…

 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Bursa'da korkutan deprem! 252
Filtre kanununa veto! 229
Nilüfer Belediyesi çalışınana ... 227
Yıldız Kenter'i kaybettik! 204
'Kadına yönelik şiddet, bir in... 203
Balkanlar beşik gibi... 201
Acı haberler peş peşe geliyor! 195
Bilginer'e Emmy Ödülü 194
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv