Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Başkan Türkyılmaz'dan Mudanyaspoar'a büyük destek

12.12.2018 21:57 tarihinde yayınlandı 582 defa okundu 0 defa yorumlandı
Başkan Türkyılmaz'dan Mudanyaspoar'a büyük destek
Mudanya genelinde sağlıklı bir neslin oluşması için spora ve sporcuya katkı sağlamaya devam eden Mudanya Belediyesi, spor kulüpleriyle işbirliğini de sürdürüyor. Mudanya Hükümet Konağı arkasındaki otopark alanını, Mudanyaspor Kulübü’ne üç yıllığına kiralayan Başkan Hayri Türkyılmaz, spora ve sporcuya her zaman destek olacaklarını söyledi. 
 
Sporu, kültür ve sanatı, eğitimi herkes için ulaşılabilir kılan Mudanya Belediyesi, spora ve sporcuya katkı vermeye devam ediyor. Mudanya genelinde sağlıklı bir neslin oluşması için çalışan Mudanya Belediyesi, spor kulüpleriyle işbirliğini sürdürüyor. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, gençlerin kendilerini geliştirme aşamasında spor kulüplerinin önemi olduğu bilinciyle, Mudanyaspor Kulübü’ne katkı amacıyla mülkiyeti belediyeye ait olan otopark alanını 3 yıllığına kiralayan sözleşmeye imza attı. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ile Mudanyaspor Kulüp Başkanı Hikmet İlhan arasında imzalanan sözleşmeyle, Mudanya Hükümet Konağı arkasındaki 686 metrekarelik otopark vasıflı taşınmaz, Mudanyaspor Kulübü Derneği’ne kiralandı. 

Mudanya Belediyesi olarak futbol, basketbol kurslarının yanı sıra satrançtan aerobiğe sporun her dalını sosyal sorumluluk ilkesi gereği çocuklara ücretsiz olarak sunduklarını hatırlatan Başkan Türkyılmaz, Mudanyalıların spor yapması için çeşitli projeleri hayata geçirdiklerini belirtti. Kulüplerin de bu konuda önemli bir işlevi üstlendiğine değinen Başkan Türkyılmaz, her zaman desteğe hazır olduklarını söyledi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Meme kanseri tedavisinde umut ... 453
Korumak için hala şansımız var... 436
'Çevreye karşı sorumluluğumuzu... 426
Babaların çocuk bakımına ayırd... 424
Gazişehir Süper Lig’de! 410
Türkyılmaz: 'Kumyaka eski güze... 404
Milli Takım'a moral oldu! 381
Mudanya'da 7'den 70'e satranç ... 380
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv