Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Başkan Turgay Erdem’den çağrı

08.11.2019 19:00 tarihinde yayınlandı 88 defa okundu 0 defa yorumlandı
Başkan Turgay Erdem’den çağrı
Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, 30 Ağustos ve 29 Ekim kutlamalarına yoğun katılım göstererek Atatürk ve Cumhuriyet değerlerine bağlılığını ifade eden Nilüferliler’i, 10 Kasım’da Atatürk’ü anma etkinliğinde de birlikte olmaya çağırdı.
 
Nilüfer Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81. Yıldönümü nedeniyle 10 Kasım’da Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak anma törenine hazırlanıyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Nilüfer Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde düzenlenecek tören, halkın katılımıyla gerçekleşecek. 

10 Kasım Pazar günü saat 08.30’da, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’in anıta çelenk sunmasıyla başlayacak anma etkinliğinde, törene katılanlar, ulu önder Atatürk’ü özlem, saygı ve minnetle anacak. 

Saat 09.05’te de bütün yurtta olduğu gibi Nilüfer’de de sirenler eşliğinde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk için bir dakika saygı duruşunda bulunulacak. 

Cumhuriyet değerlerine ve bayramlarına sahip çıkan tüm Nilüferliler’i 10 Kasım Anma etkinliğine davet eden Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, “Atatürk devrimlerine inanan, Cumhuriyet değerlerine sahip çıkan ve kısacası memleket sevdasında olan herkesi, 10 Kasım sabahı Cumhuriyet Meydanı’na bekliyoruz. Gelemeyen vatandaşlarımızı da saat 09.05’te trafikte, yolda her yerde zamanı durdurmaya ve korna çalarak Ata’mızı anmaya, Ata’mızla özdeşleşen bu memleket sevdasına ses vermeye çağırıyoruz” dedi.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Suriye'den acı haber bitmiyor! 195
MB'den faiz indirirmi! 187
'Cumuriyet, Türk Ulusu’nun en ... 183
Derbinin kazananı Beşiktaş! 179
Halterde Nilüfer’e şampiyonluk... 179
Valilikten meteorolojik uyarı! 178
Bursaspor Kupada 5. Turda! 176
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv