Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Başkan Erdem’den Tophane Rotary’e teşekkür

10.07.2019 22:28 tarihinde yayınlandı 231 defa okundu 0 defa yorumlandı
Başkan Erdem’den Tophane Rotary’e teşekkür
Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Ramazan ayında Görükle’de düzenlenen iftar programlarına verdiği desteklerden dolayı Tophane Rotary Kulübü’ne teşekkür ederek, geçmiş dönem başkanı Ceyhun Yalçın’a plaket verdi.
 
Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Bursa Tophane Rotary Kulübü yönetici ve üyeleriyle bir araya geldi. Almira Otel’de gerçekleşen buluşmada Rotary Dönem Guvernörü Fatih Akçiçek, geçmiş dönem guvernörü İsmail Rodoplu, guvernör yardımcıları, geçmiş dönem Tophane Rotary Kulübü Dönem Başkanı Sebahattin Turan ve geçmiş dönem başkanı Ceyhun Yalçın, Tophane Rotaract Kulübü Başkanı Tuğçe Yüksel ile Tophane Rotary Kulübü üyeleri yer aldı. Başkan Turgay Erdem, Ramazan ayında üniversite öğrencilerine yönelik Görükle’de gerçekleştirilen iftar programlarına verdiği katkılardan dolayı geçmiş dönem Tophane Rotary Kulübü Başkanı Ceyhun Yalçın’a teşekkür ederek plaket verdi. Nilüfer Belediyesi ve Tophane Rotary Kulübü iş birliğine değinen Başkan Turgay Erdem, bugüne kadar faydalı işlerin altına imza attığını belirtti. Başkan Turgay Erdem, “Son olarak Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar buluşmalarında bir arada olduk. Üniversite öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiğimiz bu organizasyona verdiğiniz önemli katkılardan dolayı Tophane Rotary Kulübü’ne teşekkür ediyorum. Nilüfer Belediyesi olarak her türlü çalışmanın içinde izlerle beraber var olmaya devam edeceğiz. Birlikte bu iş birliğini sürdürmenin heyecanını bu dönemde de yaşamayı arzu ediyoruz” şeklinde konuştu. 

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, göreve yeni başlayan Tophane Rotary Kulübü Başkanı Sebahattin Turan’a da görevinde başarılar diledi. 

BAŞKAN ERDEM ONURSAL ÜYE OLDU

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Tophane Rotary Kulübü’ne “Onursal Üye” olarak değer görüldü. Başkan Erdem’e onursal üyelik rozetini, Tophane Rotary Kulübü Başkanı Sebahattin Turan verdi. Turan, Nilüfer Belediyesi’yle olan iş birliğinin devam etmesi temennisinde bulundu. 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Bursa’da sürücülere ‘Yayaya Sa... 159
Paris'te Bursa rüzgarı... 158
Bursaspor ZTK'da 4. turda 152
İstanbul 5,8 ile sallandı! 150
'Bursa Zeki Müren’e hak ettiği... 149
Nilüfer Belediyesi’nden okul k... 149
Kuzey Irak'tan acı haber! 146
'Son 5 yılın en sıcak dönemini... 145
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv