Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

'Oyuncularım mesajı alamadı'

31.10.2018 00:20 tarihinde yayınlandı 487 defa okundu 0 defa yorumlandı
'Oyuncularım mesajı alamadı'
Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Bursaspor'un Ziraat Türkiye Kupası'nda 1461 Trabzon karşılaşması sonrasında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
 
Samet Aybaba: "Oyunu ciddiye alacaksınız, hangi ligden takımla oynadığınız, hangi yaş gurubundan takımla oynadığınızın önemi yok. Tek önemli şey oynayacağınız maçı kazanmaktır. Mevcutlardan bir kadro çıkardık, ancak beklentilerimizin altında kaldılar. Hiçbir şeyi doğru yapmadılar, ortaya da bu çıktı. Bu arkadaşlar gösterdikleri kötü performansla ilgili sorun yaşayacaklardır. Kadronun içinde yer almak için bu maçlar çok önemlidir. Takımda yer almayanları, gençleri kazanmak için çok önemlidir. Arkadaşlarımız bu mesajı alamadı demek ki… Bundan sonraki kupa maçlarını da böyle planlamayı düşünüyorduk. Bu plan doğru değilmiş demek. 1461 Trabzon’u kutluyorum, böyle olmalı futbolcu… Gencecik çocuklar aslan gibi koşuyor, mücadele ediyorlar. Üzgünüz, bir an önce toparlanıp Trabzon maçına hazırlanacağız”
 
Bir basın mensubunun ceza olup olmayacağı ile ilgili soru üzerine, “Öyle bir şey gündemimizde yok. Oyunculara evlat gibi bakıyoruz, öyle davranıyoruz, onları yok etmek için değil kazanmak için bu tür şeyler gündeme geliyor ama bazıları bu mesajları alamıyor” yanıtını verdi.
 
Maç esnasında tribünle yaşadığı bir diyaloğun sorulması üzerine, “Arkadaşın biri sürekli oyuncu değiştirmemizi söylüyor. Maçı 120 dakika düşünmek zorundasınız. Arkadan ısrarla gelen baskı insanı biraz rahatsız ediyor ama benim böyle şeylere girmemem lazım. Oluyor, bazen biz de sinirleniyoruz. Benim yapmamam gereken bir şeydi” diye konuştu."
Kaynak : www.bursaspor.org.tr

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Ölümlerde akciğer kanserinin r... 234
Sağlıksız dişler kanser riski! 232
2 milyar kişi temiz su içmiyor... 227
Dünya 11 milyar insanı besleye... 222
Nilüfer, Litvanya ve Yunanista... 216
Bursa’ya hizmetin siyaseti yok 209
Nilüfer Edebiyat Müzesi ödülle... 206
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv