Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

'Çevreye karşı sorumluluğumuzu yerine getireceğiz'

29.05.2019 19:15 tarihinde yayınlandı 460 defa okundu 0 defa yorumlandı
'Çevreye karşı sorumluluğumuzu yerine getireceğiz'
Erdem: 'Çevreye karşı sorumluluğumuzu yerine getireceğiz'

Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’ni kabulünde konuşan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, iş dünyası ile çevreyi koruma konusundaki iş birliğini sürdüreceklerini belirterek “Nilüfer’de çevreye karşı sorumluluğumuzu yerine getirmeye devam edeceğiz” dedi. 
 
Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BOSİAD) Başkanı Rasim Çağan ile Yönetim Kurulu Üyeleri’ni makamında ağırladı. Başkan Turgay Erdem’e hayırlı olsun dileklerini ileten Çağan, çalışmalarında başarılar diledi. Organize sanayi bölgelerinde bir ilki gerçekleştirerek Çevreye Duyarlı Sanayi Tesisi Yarışması düzenlediklerini belirten Rasim Çağan, proje hakkında Başkan Turgay Erdem’e bilgi verdi. Çağan, Nilüfer Belediyesi’nin de temiz çevre için büyük destek verdiğini ve bu konudaki hassasiyetini bildiklerini dile getirdi. Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Başkanı Rasim Çağan, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i, Çevreye Duyarlı Sanayi Tesisi Yarışması’nın ödül törenine de davet etti. 

Çevreyi koruma konusunda iş birliklerine her zaman hazır olduklarını söyleyen Başkan Turgay Erdem de, “Hem çevre hem de geri dönüşüm alanında önemli çalışmalar yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Bunlar elbette yeterli değil. Yeni tesisleri ve projeleri hayata geçirerek, Nilüfer’de çevreye karşı sorumluluğumuzu yerine getirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

BESOB’DAN  ZİYARET 
Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i ziyaret edenler arasında Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Arif Tak ile Yönetim Kurulu Üyeleri de vardı. “Hayırlı olsun” dileklerini Başkan Turgay Erdem’e ileten Arif Tak, görevinde de başarılar diledi. Siyasi anlamda her yere eşit mesafede olduklarını belirten BESOB Başkanı Arif Tak, “Uzun yıllar güzel hizmetler sundunuz. Bundan sonra daha iyisi olacak kanaatindeyim” dedi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Linkler
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Helikopter uçak ile çarpıştı! 248
Baro Başkanı Altun: 'Selam ols... 241
24 saatte 6 şehit! 238
Huzurevinde mutlu yıllar 224
‘Siyah İnci’ dalında kaldı 223
Osmangazi’de trafik düzenlemes... 222
Tower Plaza’da sona doğru 221
Efsane kaptanın milli forması ... 216
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Anket

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Lütfen tercih yapınız !

Arşiv